Daugaviņš gūst traumu NHL spēlē 0

Kaspars Daugaviņš savainojuma dēļ nespēja pabeigt NHL spēli, kurā viņa pārstāvētā Otavas “Senators” ar  4:1 (1:1, 2:0, 1:0) izbraukumā uzvarēja Losandželosas “Kings” hokejistus.

FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā!
“Es pat nespēju iedomāties, ka pieaugušai sievietei var kaut ko tādu teikt” – sieviete vilcienā piedzīvojusi nepatīkamu izturēšanos no diviem pusaudžiem
Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā 20

Daugaviņš pirmajā periodā, bloķējot pretinieku metienu, spēcīgi sasita kreiso kāju un spēli nespēja turpināt. Kopumā viņš uz ledus pavadīja nepilnas divas minūtes un bija laukumā, kad mājinieki guva vienīgos vārtus, līdz ar to arī nopelnot negatīvu lietderības koeficientu -1.

“Senators” galvenais treneris Pols Maklīns izteicis cerību, ka Daugaviņam nav nekas nopietns. Šajā mačā traumu guva vēl viens otaviešu uzbrucējs Zaks Smits.

“Senators” komanda uzvarējusi pēdējās sešās no septiņām spēlēm un Austrumu konferences kopvērtējumā ar 60 punktiem 49 spēlēs pakāpusies uz ceturto vietu. “Sharks” ar 57 punktiem 44 mačos atrodas Rietumu konferences trešajā pozīcijā.