×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
7. aprīlis, 2016
Drukāt

Dzērājšoferis ar zagtu auto, bēgot no policijas ietriecas mājas sienā (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Ludzā kāds vīrietis būdams alkohola reibumā ar zagtu auto mēģinājis bēgt no policijas un ietriecies dzīvojamās mājas sienā, informēja policijā.

6.aprīļa vakarā Ludzas pilsētā Valsts policijas (VP) darbinieki, veicot dienesta pienākumus satiksmes uzraudzībā, pamanīja kādu bez gaismām braucošu automašīnu “Audi”, kuru viņi mēģināja apturēt. Automašīnas vadītājs nepakļāvās policistu likumīgajām prasībām apturēt auto un turpināja kustību, kā rezultātā policisti uzsāka šīs auto vajāšanu. Pakaļdzīšanās turpinājās pavisam neilgi, līdz brīdim kamēr “Audi” vadītājs, pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu, ceļa pagriezienā netika galā ar spēkrata stūri un ietriecās dzīvojamās mājas sienā.

Pārkāpējs, 1982.gadā dzimis agrāk tiesātais Kārsavas novada iedzīvotājs, pie automašīnas stūres atradās acīm redzamā alkohola reibumā, taču atteicās no visām iespējamām alkohola koncentrācijas pārbaudēm, ko veic uz vietas vai medicīnas iestādē. Paralēli visiem minētajiem notikumiem Ludzas policijas iecirknis saņēma informāciju par to, ka kādam vīrietim Ludzā nozagta automašīna “Audi”. Jau pēc neilga laika noskaidrojās, ka avarējusī auto ir zagta.

Turpinot notikuma izmeklēšanu un apstākļu noskaidrošanu, policisti uzzināja, ka aizturētais automašīnu nozadzis savam paziņam. Tāpat aizturētajam vīrietim nav noteiktajā kārtībā iegūtas braukšanas tiesību, tāpēc viņam draud kriminālatbildība pēc diviem Krimināllikuma pantiem – transportlīdzekļa zādzība un braukšana pie stūres bez tiesībām reibumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. vot i pilns komplekts 😀

Draugiem Facebook Twitter Google+