Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
8. novembris, 2013
Drukāt

Dzēšot ugunsgrēku Jūrmalā, ugunsdzēsējs salauž kāju

Foto: LETAFoto: LETA

Ceturtdien dzēšot ugunsgrēku mājā Jūrmalā, traumas guvis ugunsdzēsējs glābējs, kuram uz kājas uzkritis sienas gabals, un vīrietis lauzis kāju, portālu “LA.lv” informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks dzīvojamā māja Jūrmalā izcēlās ap pusnakti. Jau tuvojoties notikuma vietai, ugunsdzēsēji glābēji redzēja, ka divstāvu mūra ēka deg ar atklātu liesmu. Vēlāk konstatēts, ka deg ēkas otrais stāvs un jumts.

No degošās mājas ugunsdzēsēji glābēji izglāba četrus cilvēkus un divus no viņiem nodeva mediķu aprūpē. Veicot dzēšanas darbus, ugunsdzēsējam glābējam uz kājas uzkrita sienas gabals, kā rezultātā ugunsdzēsējs glābējs salauza kāju.

Kopumā liesmas izplatījās 900 kvadrātmetru lielā platībā. Ugunsgrēks lokalizēts ap plkst.03 naktī, bet likvidēšanas darbi vēl turpinās.

Vēl ceturtdien no rīta Ādažos, Lejupēs, degusi neapsaimniekota ražošanas ēka. Liesmas izcēlušās ražošanas ēkā, kurā notika demontāžas darbi. Ugunsgrēkā cieta 41 un 46 gadus veci vīrieši, kas guva apdegumus. Kopumā liesmas izplatījās 100 kvadrātmetru platībā.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēmis kopumā 26 izsaukumus. Dzēsti seši ugunsgrēki, veikti 16 glābšanas darbi, bija arī četri maldinoši izsaukumi. Ugunsgrēkos cietuši četri cilvēki.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotībuDeputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+