Mobilā versija
+18.0°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Ceturtdiena, 29. jūnijs, 2017
20. novembris, 2013
Drukāt

Eirointegrācijas likumus izskatīs rīt

Foto - LETAFoto - LETA

Ukrainas parlaments eirointegrācijas likumprojektus – par prokuratūru, tautas deputātu vēlēšanām un ieslodzīto ārstēšanos ārzemēs –, kuru pieņemšana ir nepieciešama, lai varētu tikt parakstīts asociācijas līgums ar Eiropas Savienību, izskatīs ceturtdien, vakar paziņoja parlamenta spīkers Volodimirs Ribaks.

Sākotnēji bija paredzēts, ka Ukrainas un ES asociācijas līgums tiks parakstīts ES Austrumu partnerības apspriedē, kas notiks Viļņā 28. novembrī. Tā kā Kijeva nav izpildījusi Briseles prasību par ieslodzītās ekspremjeres Jūlijas Timošenko atbrīvošanu no ieslodzījuma, līguma noslēgšanas izredzes ir mazinājušās. Līdz ar līguma parakstīšanu Ukrainas eksportam tiktu pavērti ES tirgi, turklāt tas arī iezīmētu izšķirošu Ukrainas pagriezienu Rietumu virzienā.

Pievienot komentāru

Itālija draud vairs neuzņemt nelegālos migrantus (1)Ārvalstu kuģi, kuros tiek vesti jūrā uzņemtie nelegālie imigranti, Itālijas ostās netiks uzņemti, ja vien citas Eiropas Savienības (ES) valstis neuzņemsies lielāku atbildības slogu imigrācijas krīzes risināšanā, trešdien pavēstīja augsta ranga informācijas avots valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+