×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.0°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
5. jūlijs, 2017
Drukāt

Elksniņš grasās atbrīvoties arī no Daugavpils reģionālās slimnīcas vadītāja (5)

Foto - Ieva Makare/LETAFoto - Ieva Makare/LETA

Andrejs Elksniņš

Šī gada septembrī varētu netikt pagarināts darba līgums ar Daugavpils reģionālās slimnīcas vadītāju Reini Jokstu, žurnālistiem pieļāva Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš (S).

“Septembrī Jokstam beidzas darba līgums un tiks lemts jautājums par jauno šī amata vietas izpildītāju. Tas kā Joksts kļuva par šīs iestādes vadītāju, un tās problēmas, ka iestādē ir radušās viņa vadīšanas laikā, diez vai dos man iespēju vēlēties, lai viņš turpinātu pildīt šos pienākumus,” atzina Elksniņš.

DRS ir arī citi akcionāri un lēmums par slimnīcas vadītāja iecelšanu protams tiks pieņemts kopīgi vienojoties, piemetināja pašvaldības vadītājs.

“Es pašvaldības struktūras ietvaros nestrādāšu ar cilvēkiem, kuriem neuzticos. Uz šo principu lielā mērā balstīsies arī personāla politika,” uzsvēra Elksniņš.

Daugavpils reģionālās slimnīcas vadītājs aģentūrai LETA atzina, ka viņam saistībā ar minēto paziņojumu pagaidām neesot ko komentēt.

Šodien plkst.13 domes priekšsēdētājam Elksniņam paredzēta tikšanās ar Daugavpils reģionālās slimnīcas personālu.

Daugavpils reģionālās slimnīcas akcionāri ir arī Daugavpils novada dome un Ilūkstes novada dome, kurām pieder attiecīgi 7,03% un 2,42% kapitāla daļu un Rīgas Stradiņa universitāte ar 1,35% kapitāla daļu. Lēmums par slimnīcas vadītāja apstiprināšanu tiek pieņemts akcionāriem savstarpēji vienojoties.

LETA jau ziņoja, ka Elksniņš parakstījis rīkojumu par Pašvaldības policijas priekšnieka Gudakovska atstādināšanu no amata pienākumu pildīšanas uz trim mēnešiem.

Šajā laikā Gudakovskim aizliegts atrasties darba vietā un veikt darba pienākumus. Rīkojums pamatots ar četrām sūdzībām par Pašvaldības policijas darbu un iespējamiem pārkāpumiem tās priekšnieka Gudakovska darbā.

Kā aģentūra LETA noskaidroja Daugavpils Pašvaldības policijā, Gudakovskis šo struktūrvienību vada kopš tās izveides un savas darbības 22 gadus viņam nav bijuši izteikti nedz brīdinājumi vai aizrādījumi, vai arī piemēroti citi disciplinārsodi.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Kur Jūs līdz šim Daugavpilī esat redzējuši demokrātiju? Joksts bija iepriekšējā domes priekšsēdētāja Lāčplēša (Latgales partija/Vienotība+koalīcija ar Ždanokas partiju – vareni) skolas sola biedrs un labākais draugs. Slimnīcai vairāk nekā 1,5milj eiro parādi, Joksta alga gadā – vairāk nekā 40 000 eur, apgrozījums mazāks nekā Rēzeknē un citviet. Un kas tur tik sevišķs, ka nepagarinās līgumu? Pēdējā laikā LETA ziņas kļuvušas nevis informatīvi neitrālas, bet gan tendenciozas. Ziniet, kāpēc? Tāpēc, ka Daugavpils dome viņiem par rakstīšanu vairs nemaksā. Vai tas ir neatkarīgs ziņu avots, kuram var ticēt?

  2. Tā jau tā Saskaņa dara – visur ieceļ tās biedreļus vai pakļlaižas. Un tad var šeptēt uz nebēdu – tikai pēkšņi visa nauda tu-tū, kā Rīgā. Un no tās kāda daļiņa arī pareizo cilvēku kabatās…

  3. Droši, ka nesastāv ne Saskaņā, ne ZZS. Beidzot Daugavpilī demokrātija būs piebeigta.

  4. t;apec jau veletāji ieveleja lai notiktu pārmaiņas. ja butu gribejuši kā lidz šim tad butu vecos pie varas pārvelejuši

    • Tieši tā, Daugavpils slimnīca stagnē – speciālistu trūkst, jaunie rezidenti un ārsti uz šejieni nenāk strādāt, aparatūra novecojusi, bieži vien pacienti, lai saņemtu palīdzību, brauc ārstēties uz Rēzekni, Jēkabpili un Rīgu. Šajā, Latgalē lielākajā slimnīcā, ir nepieciešamas kardinālas pārmaiņas. LA, kāpēc neatspoguļojiet šīs reģionālo slimnīcu problēmas, bet vaimanājat kopā ar LETU par to, ka tiks atbrīvots viens nesaimniecisks dakteris, kurš kā ārsts jau sen vairs nepraktizē.

Draugiem Facebook Twitter Google+