Federers rāda raksturu un iekļūst “French Open” pusfinālā 0

Šveicietis Rodžers Federers otrdien Parīzē septīto reizi karjerā iekļuva Francijas atklātā tenisa čempionāta pusfinālā, informē organizatori.

10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
VIDEO. Ovācijas un neviltota sajūsma! Dons iekļūst Eirovīzijas finālā 7
Krievijas drošības iestādēm “mati stāvus”. No kara atgriežas atbrīvotie cietumnieki – tos nevar savaldīt

Federers ceturtdaļfināla cīņā pret Huanu Martinu Del Potro no Argentīnas zaudēja pirmajos divos setos ar 3-6, 6-7 (4-7), bet nākamajos trīs pārliecinoši uzvarēja ar 6-2, 6-0, 6-3.

Francijas čempionātā Federers, kam pieder “Grand Slam” turnīros izcīnīto uzvarētāja titulu rekords, uzvarēja 2009. gadā, vēl četras reizes viņš zaudējis finālā, bet divas reizes apstājies pusfinālā.

Federera pretinieks pusfinālā būs pasaules ranga līderis serbs Novaks Džokovičs, kurš dramatiskā piecu setu cīņā ar 6-1, 5-7, 5-7, 7-6 (8-6), 6-1 uzvarēja mājinieku francūzi Žo Vilfrīdu Congu. Ceturtajā setā Congam bija četras mačbumbas, taču Džokovičs tās visas atspēlēja, setā izrāva uzvaru taibrekā, bet piektajā setā pretinieku jau sagrāva.

Džokovičs līdz šim Francijas atklātajā čempionātā pusfinālā spēlējis trīs reizes, taču visos trīs gadījumos tajos ir zaudējis.

Jau ziņots, ka sieviešu vienspēlēs pusfinālā iekļuva Samanta Stosura no Austrālijas un Sāra Erani no Itālijas.