×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.6°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
6. septembris, 2015
Drukāt

FOTO: “Balto nakti” šogad apmeklējuši aptuveni 40 000 interesentu (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Mūsdienu kultūras foruma “Baltā nakts” pasākumus šogad apmeklējuši aptuveni 40 000 interesentu, un aktivitāte bijusi līdzīga kā iepriekšējos gadus, aģentūru LETA informēja “Baltās nakts 2015” komunikācijas vadītāja Linda Vītola-Barānova.

Lielākā apmeklētāju interese bijusi par objektiem, kas atradās Vecrīgā. Uz šo objektu apskati arī veidojās garākās interesentu rindas. Tālākajos “Baltā nakts” apskates objektos, kas atradās ārpus Vecrīgas, rindas neveidojās, jo tie bija izvietoti salīdzinoši lielās telpās, informēja Vītola-Barānova.

Skatītākie “Baltā nakts” objekti bija ārvalstu projekts Doma laukumā “Gaismas milži pilsētvidē”, ko piedāvāja lielformāta gaismas leļļu teātris “Dundu” no Štutgartes. Tāpat apmeklētāju vidū iecienīts bija nepieradinātās mūzikas festivāls “Skaņu mežs” Anglikāņu baznīcā, kas piedāvāja gan muzikālus priekšnesumus, gan īsfilmas. Apmeklētājos lielu interesi raisīja arī dažāda formāta koncerti, performances, darbnīcu un laikmetīgās mākslas izstāde, kuru piedāvāja laikmetīgās mākslas festivāls “Survival K(n)it 7”, informēja Vītola-Barānova.

Pēc organizatoru novērojumiem, ap plkst.3, kad lielākā daļa objektu jau gatavojās savu darbību noslēgt, apmeklētākajos no tiem joprojām veidojās cilvēku rindas.

Kopumā organizatori ar pasākuma norisi ir apmierināti, uzskatot, ka šogad apskates objektu izvietojums bija daudz koncentrētāks nekā ierasts, nebija tik daudz tālo objektu. Tāpat arī laikapstākļi īpaši neietekmēja “Baltās nakts” norisi.

Vītola-Barānova atzīmēja, ka “Baltā nakts” aizritējusi bez starpgadījumiem. Arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) nav reģistrējis nevienu izsaukumu, kas būtu saistīts ar “Baltās nakts” norisēm.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tas bija – tas tirliņš baltais?

Draugiem Facebook Twitter Google+