×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
4. novembris, 2015
Drukāt

FOTO: Latvijas Olimpiskā komanda iegūst jaunu identiāti un apģērbu piegādātājus (3)

Ilmārs Znotiņš/LOK arhīvsIlmārs Znotiņš/LOK arhīvs

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) šodien plašākai sabiedrībai prezentēja Olimpiskās komandas jauno vizuālo identitāti, kā arī iepazīstināja ar jaunajiem apģērbu un aksesuāru piegādātājiem.

Iepirkuma konkursā “Par ekipējuma piegādi Latvijas Olimpisko delegāciju vajadzībām laika posmā no 2016. līdz 2020.gadam” uzvarēja Polijas sporta apģērbu ražotājs “OTCF S.A.” un tā pārstāvētais zīmols 4F.

“Šī ir ļoti nozīmīga diena Latvijas Olimpiskajai komitejai un Olimpiskajai komandai, gatavojoties Riodežaneiro Olimpiskajām spēlēm”, prezentācijas pasākumā atklāja LOK prezidents Aldons Vrubļevskis. “Esam panākuši vienošanos un vēlos paziņot, ka, sākot ar Riodežaneiro Olimpiskajām spēlēm, Latvijas Olimpiešiem tērpus piegādās Polijas sporta apģērbu zīmols 4F. Esmu pārliecinājies par Polijas kompānijas augstajiem kvalitātes standartiem un priecē fakts, ka uzņēmums apģērbu veidos speciāli Latvijas Olimpiskās komandas vajadzībām.”

“Mēs esam neticami laimīgi un lepni par to, ka Latvijas Olimpiskā komiteja ir uzticējusies “OTCF S.A.”, kuras zīmols 4F apģērbj Polijas sportistus kopš 2008.gada Olimpiskajām spēlēm Pekinā”, izsakās “OTCF S.A.” valdes priekšsēdētājs Igors Klaja. “Valkājot mūsu zīmolu, Polijas sportisti Vankūverā, Londonā un Sočos kopumā ieguva 22 medaļas, kas ir 7 reizes vairāk, nekā trīs iepriekšējās Olimpiskajās spēlēs. Mēs turam īkšķus par Latvijas Olimpisko komandu un ceram, ka 4F palīdzēs viņiem piedzīvot līdzīgu veiksmi cīņā pēc medaļām Riodežaneiro Olimpiskajās spēlēs, un ka viņi sagādās saviem faniem prieku un iemeslu lepoties. No savas puses mēs darīsim visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka Latvijas sportisti ir apmierināti ar savu apģērbu – gan labi izskatoties, gan labi startējot, jo mēs zinām, cik svarīgi ir šie elementi ceļā uz augstākajiem sasniegumiem sporta jomā.”
http://failiem.lv/g/hpvvlcy#aa/LOK_MASTER_2B_1.mov

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Tas nav latvisks tērps! Baltkrieviem gan derētu! Kārtējā izgāšanās!!!

  2. Būtu labi, ja VIZUĀLAJAI IDENTITĀTEI pievienotu arī latvisko tulkojumu! Jūtu, ka vairs nedzīvoju Latvijā. Kā tur īsti bija ar valsts valodas lietošanu? Vai likums par valsts valodu beidzis darboties?

  3. Savā ziņā skumji,ka mēs Latvijā paši savus olimpiešus nevaram apģērbt LATVIJĀ ražotos tērpos!!!!
    Jāpasūta Polijā,nemākam,negribam vai kā???

Draugiem Facebook Twitter Google+