Mobilā versija
-1.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
18. oktobris, 2016
Drukāt

Griškānu pagastā no seifa nozog 4000 eiro

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Rēzeknes novadā Griškānu pagastā kādā tirdzniecības vietā no seifa nozagta nauda. Seifā atradās dažādi dokumenti, ka arī 4000 eiro.

Kriminālpolicijas darbinieki ir aizturējuši iespējamo vainīgo – 1990.gadā dzimušo vīrieti. Vīrieša dzīvesvietā likumsargi izņēma lietišķus pierādījumus – seifā glabāto naudu. Pašlaik vīrietim ir piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Par šādu nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (15)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+