×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
26. oktobris, 2015
Drukāt

Grupas “Ryga” singls iekļuvis “Grammy” balvas balsošanas pirmajā kārtā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pirmo reizi pasaules prestižākās mūzikas balvas GRAMMY 58 gadu garajā vēsturē, beidzot arī Latvijā radītās populārās mūzikas izpildītāji var pretendēt uz iekļūšanu nominācijās. Šogad šai balvai pavisam tika pieteikts 21 000 ASV izdotu ierakstu no visas pasaules. Šogad pirmo reizi iespēju iesniegt ierakstus ieguva arī kompānija “Mikrofona ieraksti”. Cita starpā tika iesniegts arī Mārča Judža grupas “RYGA”, kopīgi ar amerikāņu dziedātāju Corey Andrew ierakstīto dziesma “Give Me Your Love”, kas tagad līdzās ar citiem 239 ierakstiem ir oficiāli kvalificējušies balsojuma pirmajai kārtai kategorijā “Best Dance Recording”. Šobrīd dziesma cīnās par Akadēmijas balsstiesīgo biedru balsīm, lai iekļūtu starp pieciem nominētajiem, kuru vārdi tiks paziņoti decembra sākumā. Konkurence ir iespaidīga, jo starp 239 ierakstiem ir arī tādi vārdi, kā “The Chemical Brothers”, “The Prodigy”, “Royksopp” Feat. Robyn, Tiesto, Paul van Dyk, Armin Van Buuren un citi šī žanra smagsvari ar saviem pasaules mēroga hitiem. Pilnu pirmajā kārtā iekļuvušo dziesmu sarakstu publicēt neatļauj Akadēmijas balsojuma noteikumi. No visiem MicRec iesniegtajiem ierakstiem vēl 2 Latvijas izpildītāju ieraksti ir iekļuvuši pirmajā balsojuma kārtā citās kategorijās.

Dziesmas autors Mārcis Judzis: “Reiz kāds Latvijas izdevējs man teica, ka katra mūziķa sapnis ir iegūt “Grammy”. Mēs abi pasmaidījām un turpinājām darbu pie dziesmas TITS virzīšanas ārpus LV robežām. Kādu dienu man ienāca prātā uzrakstīt dziesmu par divu bērnu mīlestību, jo tie kas ir vecāki, zina, cik tas ir traki, kad atnāk mājās bērns no bērnu dārza un paziņo, ka viņš ļoti mīl savu bērnudārza biedru! Tā pirmā, nevainīgā, beznosacījumu mīlestība cilvēka mūžā ir vispatiesākā! Dziesma “Give Me Your Love” ir tieši par to! Kad uzzināju, ka esam iekļuvuši “Grammy” atlasē līdzās “The Prodigy”, “Royksopp” un David Guetta, es to no sākuma neaptvēru. Protams, bija neviltots prieks un pat kāda prieka asara arī. Tas tikai apliecina, ka šajā dzīvē viss ir iespējams.”

Šonedēļ grupa “RYGA” uzsāk savu Latvijas klubu turneju “Balts koks” un būs sastopami sekojošās vietās:

30. oktobrī – “Naba Club”, Rīga; 20. novembrī – Latvijas 1. Rokkafejnīca, Rīgā; 21. novembrī – “Fontaine Palace”, Liepāja; 25. novembrī – “Jelgavas krekli”; 28. novembrī – Klubs “Depo”, Rīga.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+