×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
15. oktobris, 2013
Drukāt

Horoskopi 15.04.2013. – 21.04.2013.

Auns | Laiks vairāk piemērots nākotnes plānu kalšanai, literatūrai un mākslai, taču ne reālai darbībai. Planētas labvēlīgas veco draudzības un arī mīlas attiecību spodrināšanai, kā arī, ja nepieciešams, jaunu veidošanai. Ja nāksies pieņemt svarīgus lēmumus, zvaigžņu stāvoklis to sekmēs.


 

Vērsis | Piemērots brīdis visam ar mākslu un kultūru saistītajam. Mīlas lietās ieteicams būt uzmanīgam – kārdinājums izmest kādu sānsoli var būt visai spēcīgs, taču sekas tam var izrādīties ne gluži tādas, kā gribētos. Labāk veiksies kolektīvi veicami darbi – uz kolēģu atbalstu varēs paļauties.

 

Dvīņi | Mierīga nedēļa, ko vislabāk izmantot nākotnes plānošanai un svarīgu lēmumu pieņemšanai un izsvēršanai. Uz citu padomiem šajā procesā ieklausīties vajadzētu, taču galīgo risinājumu izraudzīties vajadzētu pašam. No plānošanas un lemšanas atlikušo laiku vislabāk izmantot mierīgai atpūtai pēc iespējas ērtākos apstākļos.

 

Vēzis | Planētas noskaņo uz rosīšanos, bet ne patiesu darbu un tā rezultātu. Prātīgākais – mierīgi turpināt darīt kārtējos darbus un neļauties kārdinājumam censties visu panākt tūlīt un nekavējoties. Strīda situācijās šobrīd vislabāk meklēt kompromisu. Šonedēļ sāktās mīlas attiecības nesolās būt ilglaicīgas.

 

Lauva | Veiksmīga nedēļa visā, kas saistīts ar dzīves nemateriālo pusi. Pareizi darīs tie Lauvas, kuri šo periodu galvenokārt izmantos sevis pilnveidošanai, attiecību ar tuviem un mīļiem cilvēkiem spodrināšanai, lietu slēptās un neredzamās puses izzināšanai.

 

Jaunava | Jaunava interesējas par visu jauno un neparasto, viņa arī zina, kā likt to lietā. Laiks gan vairāk piemērots rīcības plāna sastādīšanai un apdomāšanai nekā reālai rīcībai… Mīlā un draudzībā, ja vien Jaunava ticēs sev, viņa iegūs kāroto. Naudas lietas labāk atlikt.

 

Svari | Grūtu problēmu risināšanā labāk paļauties uz intuīciju, nevis sausiem prāta slēdzieniem – šonedēļ viss skaistais un harmoniskais būs arī pareizs. Profesionālajā darbībā slinkot nav ieteicams – tieši šobrīd ir labākais laiks tikt galā ar visu nepadarīto. Mīlas lietās labāk būt piesardzīgiem.

 

Skorpions | Skorpionam veiksies, ja viņš ņems vērā ne tikai notikumu redzamo, bet arī neredzamo pusi. Daudzas lietas izdosies nokārtot vieglāk, cenšoties ietekmēt nevis sekas, bet gan cēloņus. Ja izdosies atrast īsto spēku pielikšanas punktu, viss notiks pats no sevis, savukārt pretējā gadījumā var nenotikt vispār.

 

Strēlnieks | Piemērots brīdis atvilkt elpu, pārdomāt jau pieņemto lēmumu pareizību un pieņemt vēl nepieņemtos. Planētas labvēlīgas arī jau zināmās informācijas apdomāšanai un secinājumu izdarīšanai. Naudu labāk ieguldīt tur, kur ieguldījumam būs ilglaicīga atdeve.

 

Mežāzis | Šobrīd tā vietā, lai visu paveiktu pats, labāk pacensties panākt, lai kāds gribētu to padarīt Mežāža vietā… Kārtējos darbus gan nevajadzētu atlikt – daudzi no tiem, šobrīd nepadarīti, vēlāk var sagādāt nepatikšanas. Nedēļas sākumā no strīda ar mīļoto noteikti vajadzētu izvairīties.

 

Ūdensvīrs | Pat raujoties melnās miesās, šis un tas var palikt nepadarīts. Labi darīs tie Ūdensvīri, kuri vismaz daļu darāmā pacentīsies “uzgrūst” citiem. Tam gan vajadzētu notikt tā, lai “upuris” nastu uzņemtos labprātīgi, citādi attiecību sabojāšana neizbēgama. Vajadzētu veltīt brīdi atpūtai.

 

Zivis | Zivīm mierīga nedēļa, un var arī drusku atpūsties. Īstais laiks sava garīgā līmeņa celšanai, labai grāmatai, izrādei, arī muzeja vai mākslas izstādes apmeklējumam. Planētas labvēlīgas draudzības un mīlas attiecību kopšanai. Profesionālajā darbībā kārtējos darbus nevajadzētu atstāt nedarītus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+