Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 27. novembrim. Ieskicē plānus Jaunajam gadam! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

27.novembrī dzimušajiem ir spēcīgs gars un plaša sirds, īsi sakot, personība ar plus zīmi. Šarms, glīta āriene un pievilcība pretējā dzimuma acīs ļauj gūt panākumus jebkurā jomā. Viņiem izdodas dzīvot pilnvērtīgi, turklāt nezaudējot saikni ar garīgām vērtībām. Nākamajā gadā pēc dzimšanas dienas planētas iesaka pastāvēt par sevi jebkurā situācijā, neaizmirstot par sev piemītošo dzelzs gribasspēku.

Auns

Reti kurš Auns decembri pavadīs rāmā mierā un klusumā, lai gan pirms lielajiem svētku pasākumiem ieteicams kādu laiku atturēties no dalības plašās svinībās. Jauns gads nāks ar jauniem plāniem – ieskicē tos savlaicīgi, atvēli laiku jaunu dzīves mērķu izvērtēšanai. Māksla būs rast kompromisu starp savām un citu vēlmēm.

Vērsis

Mājās iespējami nemiera vēji, vajadzēs mīļoto paijāt pa spalvai un saprast no pusvārda. Lai justos laimīgs un vēl laimīgāks jānosprauž skaidri mērķi. Zvaigznes iesaka lēnprātību tēriņos. Dzīve būs mierīgāka, ja nebūs pārmērību.

Dvīņi

Dienas var paiet lielākā dinamikā nekā domāts. Atturies veltīt skarbus vārdus vīrieša kārtas pārstāvjiem un nerisini strīdus pie auto stūres. Būs Dvīņi, kuri ar lielāku kaislību risinās jautājumus “mans un tavs”. Vakarā būs labāka pašsajūta, ja laiku varēs vadīt nesteidzībā.

Vēzis

Šodien būs māksla nesacelt traci attiecībās. Viedie Vēži ar iecietību izturēsies gan pret dzīvesbiedru kaprīzēm, gan saglabās mieru, kārtojot darba jautājumus. 27. novembris būs kā radīts, lai skaidri sev definētu kādas attiecības dzīvi dara skaistu. Brīvajā laikā esi kopā ar bērniem.

Lauva

Diena var paiet lielākā dinamikā Lauvām, kurām partnerattiecībās nekad nav garlaicīgi. Vakarā vēlams atturēties no trakām izklaidēm ar auto un iztikt bez tāliem braucieniem. Šodien veselība pirmā vietā, pārējais – pēc tam. Laimes sajūtu dos līdzsvars starp visu un neko.

Jaunava

Diena ne vienai vien Jaunavai var paiet lielākā dinamikā un spriedzē. Saudzē sevi no liekiem strīdiem un kontaktiem bez kuriem var mierīgi iztikt. Lai ir pārdomu laiks tam, kā savu dzīvi padarīt prieka un laimes bagātāku. Vakarā tiks doti apstākļi, lai attiecībās mācītos kompromisu.

Svari

Krietni savādāks šis laiks būs Svariem, kuri dzimuši septembra beigās. Mieru, tikai mieru! Neļaujies provokācijām. Diena veltāma apcerei par dzīves pamatvērtībām. Dienas otrā pusē ieteicamas vairāk fiziskās aktivitātes un laika pavadīšana kopā ar bērniem.

Skorpions

Skorpioniem var nākties vairāk iesaistīties publiskās runās un pārliecinoši paust savu stingro viedokli. Vakarā sargi sevi no traumām. Rāmi, rāmi! Vairāk dinamikas iespējams piedzīvot, esot ceļā. Lēnāk par tiltu. Brīvajā laikā netērē enerģiju darbiem, kuri var pagaidīt līdz nākamai nedēļai.

Strēlnieks

Dinamiskāks laiks gaidāms tiem Strēlniekiem, kuri nolēmuši doties tālākos braucienos, ārzemju ceļojumos. Nemiera vēji var šūpot arī laulības dzīvi. Planētas aicinās vairāk pievērsties saviem personīgiem mērķiem. Vakarā zvaigznes novēl Strēlniekiem spēku rast kompromisu.

Mežāzis

Vairāk kaislībām bagāta diena, īpaši Mežāžiem, kuri dzimuši decembra beigās. Saudzē savu veselību, saticību mājās dzīvē un attiecības ar bērniem. Vairāk laika šoreiz atvēlams jaunu, savu personīgo mērķu izvirzīšanai. Darba lietas prasīs vairāk pacietības. Vakarā atpūties.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Raibāka diena iespējama Ūdensvīriem, kuri lēmuši svētkus svinēt tālienē. Zvaigznes iesaka būt iecietīgākam partnerattiecībās un kontrolēt kaislības mīlas dzīvē. Dažiem par sevi atgādinās seno dienu romantika. Pēcpusdienā vēlams pietaupīt spēkus, dot sev atpūtu.

Zivis

Laimīgas šodien būs tās Zivis, kuras spēs saglabāt ticību sev un Augstākiem Spēkiem. Šis laiks dažiem var atnest vairāk kaislības gan laulības dzīvē, gan naudas lietās. Nepārsteidzies ar izvēli un secinājumiem. Dienas otrā pusē vairāk aizņemtības gaidāmas sarunās un darba lietās.

LA.lv