Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 23.februārim. Šķīvītis ar zelta maliņu jau ir ceļā!0

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Tu esi dzimis Zivju zīmes pirmajā dekādē, kas nozīmē īpaši spēcīgu Neptūna ietekmi. Šī planēta valda par jūtām, fantāziju un komunikāciju. Tāpat tu esi vēl romantiskāka būtne nekā citas Zivis. Zvaigznes gadā pēc tavas dzimšanas dienas iesaka: liec lietā šarmu, tas ir spēcīgāks ierocis par agresīvi uzbrūkošu dzīves pozīciju!

Auns

Tev šodien nebūs daudz jāpiepūlas, lai ar ko tu nodarbotos. Tavs šķīvītis ar zelta maliņu tiks piegādāts laikā un uz pareizo adresi.

Vērsis

Šodien tu vari ar drošu sirdi prasīt visu, ko kāro, jo pastāv iespēja, ka tavas prasības atzīs par pamatotām un pat apmierinātas. Protams, ja vien nesāksi pacelt balsi un sist kāju pie zemes.

Dvīņi

Šī diena tev var likties gara un garlaicīga, bet atceries: ziņu trūkums reizēm uzskatāms par labu ziņu. Atvelc elpu, ir taču piektdiena!

Vēzis

Tava rīcība atstās iespaidu uz ikvienu, bet vai iegūtais efekts ir vērts to pūliņu, kas tiek veltīti tā radīšanai? Izlemt tev, bet zvaigznes iesaka mazliet atslābt.

Lauva

Centies domāt loģiski un piesardzīgi, pretējā gadījumā iztēle var aizvest tevi tādos neceļos, no kurienes tikt ārā bez ārējas palīdzības būs ļoti problemātiski.

Jaunava

Šodien vari bez sirdsapziņas ēdām peldēt pa straumi. Lai kāda būtu šī straume – ieteicams, silta, bet visādi var gadīties – tā jebkurā gadījumā tevi aiznesīs uz turieni, kur gribi nokļūt.

Svari

Šodien būsi ļoti veiksmīgs. Galvenais uzdevums: nepiepūsties no lepnuma un negaidīt, ka tā turpmāk būs vienmēr.

Skorpions

Šodien paļaujies tikai uz veselo saprātu. Ja jūti, ka tev tā mazliet pietrūkst, vērts izmantot citu padomus. Dari, ko vēlies, bet nedod vaļu emocijām!

Strēlnieks

Šodien tu nedrīksti sasteigt lietas un paļauties azartam. Gan viens, gan otrs var radīt nejaukas problēmas.

Mežāzis

Diena var izrādīties visai sarežģīta. Apdomā vārdus, kurus esi sacījis šīs nedēļas sākumā – tie var atgriezties pie tevis izkropļotā versijā. Tad tev visu dienu nāksies strēbt nejaušas piezīmes sekas.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Dažiem cilvēkiem nepieciešamība izteikties pārspēj vajadzību pēc uzmanīga un līdzjūtīga klausītāja. Šodien gaidāma tamlīdzīga ilga un samērā nogurdinoša saruna, turklāt tev neļaus iestarpināt nevienu vārdiņu. Necenties pret to cīnīties, vienīgais, ko no tevis sagaida – nežāvājies sejā sarunas biedram.

Zivis

Tu šo piektdienu baudīsi no mundrā rīta līdz pat jaukajam vakaram, priecājoties par katru mirkli. Īpaši labs būs vakars, ko nepavadīsi vienatnē.

LA.lv