Horoskopi un mistika
Horoskopi

Dzīve piedāvā iespēju uzlabot finansiālo situāciju. Horoskops no 1. līdz 7. jūnijam 16

Foto – Shutterstock

Auns

Aunam piemērots laiks darbam ar dokumentiem un līgumu pārskatīšanai. Pārdomāti jārīkojas ar naudu, jo izdevumi var pārsniegt ienākumus. Jāizvairās no fiziskas un psiholoģiskas pārslodzes. Ieteicams piekopt veselīgu dzīvesveidu un piedalīties kultūras un sporta pasākumos. Var doties pieredzes apmaiņas braucienā vai apmeklēt izglītojošus kursus un seminārus.


Vērsis

Vērsis gribēs visiem pateikt, ko par viņiem domā, bet labāk turēt mēli aiz zobiem, jo tas var kaitēt pašam. Lai ieceres īstenotos, pirms darbu uzsākšanas vēlams visu rūpīgi pārdomāt un izvērtēt iespējamos riskus. Nedrīkst paļauties uz to, ka daudz kas atrisināsies pats no sevis. Lai izvairītos no pārpratumiem, jāizsakās skaidri un saprotami. Veselības nostiprināšanas nolūkā vēlams vitamīniem bagāts uzturs.


Dvīņi

Dvīņi jutīs pakāpenisku spēka un prieka atgriešanos savā dzīvē. Būs sajūta, ka beidzot viņi ir sadzirdēti un novērtēti. Neskatoties uz labvēlīgajiem apstākļiem, tomēr nevajadzētu pārāk paļauties uz citiem un cerēt, ka citi izdarīs arī to, kas patiesībā būtu jādara pašiem. Labvēlīgs laiks, lai kaut ko veiktu paši savā labā un iepriecinātu gan sevi, gan citus. Jācenšas atturēties no apreibinošu vielu lietošanas.


Vēzis

Vēzis gribēs paslēpties no citu acīm un atpūsties, lai mierīgi pārdomātu tālākās rīcības plānu. Lai izvairītos no neapmierinātības un dusmām, laikus informējiet citus par saviem plāniem un nolūkiem. Nav ieteicams veikt liela apjoma darījumus vai uzsākt ko jaunu. Veselībai un pašsajūtas uzlabošanai ieteicams apmeklēt relaksējoši ārstnieciskas procedūras un lietot vitamīniem bagātu pārtiku.

Lauva

Lauvai aktīvs radošais periods. Dzīve piedāvās iespēju uzlabot materiālo un finansiālo situāciju, tāpēc jābūt vērīgam, lai pamanītu piedāvātās iespējas. Labvēlīgs laiks apgūt jaunas zināšanas un veidot kontaktus. Var doties tālākos ceļojumos vai pieredzes apmaiņas braucienos. Jāizvairās no vēlmes citiem diktēt un uzspiest savus noteikumus, jo tas var kaitēt pašam.

Jaunava

Jaunavai jākoncentrējas uz to, kas pašiem svarīgāks, nekā uz citu problēmu risināšanu. Jāvairās no slinkuma un paļaušanās, ka citi izdarīs to, kas pašiem jāveic. Iespējams, ka darbā radīsies nenoteiktības sajūta par nākotni un savu vietu, tāpēc jācenšas visu paveikt kvalitatīvi un noteiktajos termiņos. Jāizvairās no pārslodzes un jāatvēl laiks atpūtai un kvalitatīvam miegam. Atpūtas brīžos vairāk jāuzturas svaigā gaisā.

Svari

Pēc iepriekšējā spriedzes perioda Svaru dzīvē gaidāmas labvēlīgas pārmaiņas. Lai atjaunotu patērētos spēkus, ieteicams doties ceļojumā vai apmeklēt izglītojošus pasākumus. Tas ļaus iegūt jaunus iespaidus un pieredzi, kas noderēs savu ieceru realizēšanai. Pienācis laiks sevi palutināt un atsvaidzināt garderobi. Nav piemērots laiks uzsākt kaut ko jaunu vai veikt kardinālas pārmaiņas.

Skorpions

Skorpionam rūpīgi jāpārdomā un jāizstrādā turpmākās rīcības plāns, jo neko nevajag atstāt pašplūsmā. Piemērots laiks iegūt jaunu informāciju, paplašināt kontaktus un piesaistīt līdzekļus savu ieceru realizēšanai. Jāizvairās dot solījumus, par kuriem nav pārliecības, ka būs iespējams tos izpildīt, jo situācijas un apstākļi var mainīties. Jābūt piesardzīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem.


Strēlnieks

Strēlniekam būs nogurums un spēka izsīkums, tāpēc, plānojot darbus, jāieplāno laiks vairākām atpūtas pauzēm un jācenšas izvairīties no ilgstošas fiziskas un psiholoģiskas slodzes. Partnerattiecībās iespējama spriedze, kas atstās iespaidu arī uz apkārtējiem ģimenes locekļiem. Jācenšas apvaldīt savu slikto omu. Labvēlīgs laiks kultūras un mākslas pasākumu apmeklēšanai.

Mežāzis

Mežāzim vairāk uzmanības jāvelta sava laika pārdomātai plānošanai, neatstājot novārtā arī atpūtu. Jākoncentrējas uz saviem tiešajiem pienākumiem. Piemērots laiks iesāktos darbus novest līdz galam. Vairāk uzmanības jāvelta veselībai un pašsajūtai. Labvēlīgs laiks dažādām sporta aktivitātēm svaigā gaisā. Nav ieteicams slēgt līgumus un veikt darījumus, kas prasa ieguldījumus.

Ūdensvīrs

Ūdensvīram labvēlīgs laiks materiālā stāvokļa uzlabošanai un ieceru realizēšanai. Jānosaka prioritātes un jāatbrīvojas no kaitīgiem vai degradējošiem paradumiem. Piemērots brīdis savu ideju prezentēšanai un reklāmas pasākumiem. Brīvajā laikā vēlams apciemot radiniekus un draugus. Nav ieteicams doties ceļojumā vai darbā uz ārzemēm. Jābūt uzmanīgam, piedaloties satiksmē uz autoceļiem.


Zivis

Zivis dzīvos savā realitātē un nesatrauksies par to, kas notiek apkārt. Tomēr būtu jāvairās no apkārtējo cilvēku vajadzību ignorēšanas, jo tā var palikt bez draugiem un atbalsta, kas šobrīd ir vajadzīgs. Ieteicams vairāk laika un uzmanības veltīt kopīgām nodarbēm ar tuviem un mīļiem cilvēkiem. Lai izvairītos no pārpratumiem, skaidri un saprotami jāpasaka savas vēlmes un viedoklis.

LA.lv