×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
24. novembris, 2016
Drukāt

Būs jūtama spriedze! Horoskops no 24. līdz 30. novembrim

Foto - LETAFoto - LETA

Auns

Šajā laikā Aunam ieteicams kopā ar draugiem vai domubiedriem doties kādā ceļojumā izvēdināt galvu vai apmeklēt pasākumus, kur var smelties jaunas idejas. Darbā un partnerattiecībās būs jūtama spriedze, tāpēc jācenšas savaldīties un turēt mēli aiz zobiem. Pēkšņi emociju izvirdumi var kaitēt pašam un radīt zaudējumus. Nav ieteicams slēgt līgumus, veikt lielus pirkumus un ieguldīt naudu.

Vērsis

Vērsim rūpīgi jāseko, lai darbā viss notiktu pēc plāna un paredzētajos termiņos, citādi radīsies spriedze un finansiāli zaudējumi. Brīvajā laikā ieteicama atpūta, kopā ar draugiem apmeklējot pasākumus, kur var noķert adrenalīnu. Veselības nostiprināšanai vēlams apmeklēt masāžas vai SPA procedūras. Sirdslietās veiksies, ja Vērsis izrādīs iniciatīvu un būs atklāts un godīgs.

Dvīņi

Dvīņiem veiksies darbā un darījumos. Jaunas idejas un pieredze ļaus ieraudzīt jaunas iespējas, lai uzlabotu materiālo labklājību. Citās jomās nāksies pieskaņoties apkārtējo dzīves ritmam un vajadzībām. Jābūt piesardzīgam, piedaloties auto satiksmē. Jācenšas izvairīties no steigas, jo iespējams savainoties vai gūt traumas. Labvēlīgs laiks, lai atjaunotu garderobi un pilnveidotu savu ārējo tēlu.

Vēzis

Vēzim gribēsies norobežoties no visa ikdienišķā un ikdienas pienākumiem. Lai visu paspētu, nāksies pārdomāti plānot laiku un pienākumus, nosakot prioritātes. Nav piemērots laiks slēgt līgumus un ieguldīt naudu darījumos. Jārūpējas par pašsajūtu un vajadzības ganījumā ieteicams vērsties pēc palīdzības pie speciālista, nevis ārstēties atbilstoši saviem ieskatiem.

Lauva

Lauva jutīsies neapmierināts ar sevi un citiem. Tas var kaitēt gan paša reputācijai, gan karjerai. Tāpēc nav ieteicams sākt kaut ko jaunu vai slēgt sadarbības līgumus. Darbā vairāk jākoncentrējas uz saviem pienākumiem, nevis citu kritizēšanu. Var būt problēmas ar elektroiekārtām vai datoriem. Labvēlīgs laiks, lai apmeklētu atpūtas un izklaides pasākumus. Veiksies sirdslietās.

Jaunava

Jaunavai spriedzi radīs partnerattiecības gan mājās, gan ārpus tām. Nāksies risināt jautājumus, kas skar gan bērnu audzināšanu, gan sadzīviskas lietas. Jebkuru situāciju būs iespējams atrisināt, izmantojot savu šarmu un humora izjūtu. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties pie speciālistiem. Labvēlīgs laiks dāvanu un apģērba iegādei, sava imidža pilnveidošanai.

Svari

Svariem darbā veiksies, ja meklēs jaunas idejas, lai uzlabotu šābrīža iespējas. Šajā periodā ir labvēlīgi apstākļi, lai kārtotu dažādus dokumentus un apgūtu jaunas zināšanas. Nav vēlams veikt liela apjoma darījumus, jo iespējami neparedzēti zaudējumi. Ikdienas rutīnai krāsas un prieku piešķirs ar draugiem un domubiedriem kopā pavadītais laiks. Var lūgt draugiem atbalstu un palīdzību.

Skorpions

Skorpions pakāpeniski sajutīs spēku atjaunošanos, un tāpēc parādīsies interese par dzīvi un apkārt notiekošo. Novembra vidū veidosies spriedze mājās un tas var nelabvēlīgi ietekmēt arī pārējos procesus. Jācenšas rast kompromisu un izvairīties no konflikta. Mieru, tikai mieru…

Strēlnieks

Strēlnieks beidzot būs apmierināts ar to, kā viss notiek. Vēl tikai jāiemācās neraizēties par lietām, kur pats neko nevar mainīt. Labvēlīgs brīdis laikus iegādāties dāvanas un padomāt par Ziemassvētku sagaidīšanu. Tā kā enerģijas būs pietiekami, ieteicams darbus, ko jau var paveikt šobrīd, neatlikt uz vēlāku laiku. Jaunas idejas un iedvesmu var pasmelties no kopīgiem pasākumiem ar draugiem.

Mežāzis

Mežāzim var nākties izvēlēties – paturēt to, kas jau ir, vai iegūt kaut ko jaunu, jo abus saglabāt nebūs iespējams. Šis ir laiks, kad viss rūpīgi jāizvērtē un jāizsver, emocijām te nav vietas. Ieteicams sevi palutināt, apmeklējot masāžas un relaksējošas procedūras, lai atjaunotu spēkus un gūtu prieku. Piemērots laiks ikdienas darbiem un darījumiem. Ir iespēja labi nopelnīt.

Ūdensvīrs

Ūdensvīra dzīvē viss nostājas savās vietās un palēnām sāk uzņemt apgriezienus. Lai saglabātu labas attiecības, jācenšas savu viedokli paturēt pie sevis, ja pēc tā netiek jautāts. Veiksies darījumos. Piemērots brīdis, lai parādītu, uz ko Ūdensvīrs ir spējīgs, jo tas tiks atzinīgi novērtēts. Jāizvairās no augstprātības un sevis slavināšanas. Ieteicamas fiziskas aktivitātes svaigā gaisā vai sporta zālē.

Zivis

Zivīm jācenšas pašām tikt galā ar saistībām un pienākumiem, ko ir uzņēmušās. Svarīgus lēmumus pieņemot, ieteicams konsultēties pie attiecīgās jomas speciālistiem. Jāizvairās no konfliktiem partnerattiecībās gan mājās, gan darbā, jo tas var sarežģīt turpmāko. Piemērots laiks redzesloka paplašināšanai, mācībām un kvalifikācijas celšanai. Ir iespēja pakāpties pa karjeras kāpnēm.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+