Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kā pavadīsim lielos simtgades svētkus? Horoskops 8.-21. novembrim0

Foto: Pixabay

Auns

Auns jutīs nogurumu un spēka izsīkumu, tāpēc būs viegli aizkaitināms. Lai izvairītos no konfliktiem, ieteicams veikt darbus, kas neprasa citu iesaistīšanu. Šajā laikā nav ieteicami darījumi vai kardinālas pārmaiņas un līgumu slēgšana. Piemērots laiks grāmatu lasīšanai un nodarbēm, kas paplašina redzesloku. Uzturā vairāk jālieto vitamīniem bagāta pārtika. Ieteicams atpūsties sanatorijā vai apmeklēt SPA procedūras.

Vērsis

Vērsim jācenšas vairāk iesaistīties mājas darbos, jo citādi būs spriedze partnerattiecību jomā. Lai izvairītos no konfliktiem ar partneriem darbā un personīgajā dzīvē, ieteicams sakārtot jautājumus, kas skar pienākumus un atbildību. Nav piemērots laiks darījumiem un līgumu slēgšanai. Piemērots brīdis redzesloka paplašināšanai un sevis pilnveidošanai kopā ar draugiem un domubiedriem. Pietiekami labi jāizguļas.

Dvīņi

Dvīņus interesēs jautājumi par jaunām sadarbības iespējām, tomēr šis nav piemērots laiks jaunu darbu uzsākšanai, jo rezultāts neattaisnos ieguldīto darbu. Šajā laikā var veikt inventarizāciju darbā un mājās, atbrīvojoties no nederīgām lietām un iztīrot telpu. Jāseko līdzi savai pašsajūtai, jo organismam būs pazeminātas aizsargspējas. Var saasināties agrākās veselības problēmas.

Vēzis

Vēzis var mazliet atvilkt elpu. Viss rit savu gaitu, un apstākļi veido labvēlīgas situācijas. Ir iespējams sakārtot strupceļā nonākušas attiecības. Nav ieteicams veikt kardinālas pārmaiņas. Un lielāku vērību pievērst sevis disciplinēšanai, jo bez uzraudzības atstāti procesi var radīt neparedzētus izdevumus. Vēlams sekot līdzi ēšanas paradumiem un tam, lai pārtikā biežāk lietotu svaigus, dabiskus produktus un sulas.

Lauva

Lauva nebūs apmierināta ar situāciju, jo ne viss notiks, kā plānots. Šis nav piemērots brīdis darījumiem, pirkumu veikšanai vai naudas investēšanai, jo fi nanšu jautājumos būs kavēšanās. Pārdomāti un tālredzīgi jāplāno pirkumi, jo šajā periodā izdevumi pārsniegs ienākumus. Jaunu un pozitīvu iespaidu gūšanai ieteicams apmeklēt kultūras pasākumus. Jācenšas uz notiekošo paraudzīties no pozitīvās puses.

Jaunava

Jaunava būs dzīves izaicinājuma priekšā – vai dzīvot kā līdz šim vai tomēr ļauties dzīves izaicinājumiem un uzsākt kaut ko jaunu. Pirms pieņemt gala lēmumu, ieteicams izvērtēt visus par un pret. Veiksies darījumos, naudas lietās un jaunu kontaktu veidošanā. Spriedzi un apmulsumu var radīt pašu tuvāko cilvēku neizpratne un kritika par Jaunavas neizlēmību un svārstīšanos, lai kaut ko mainītu. Jārūpējas par veselību.

Svari

Svari var apmeklēt seminārus, pieredzes apmaiņas pasākumus vai doties nelielā izklaides braucienā, lai novirzītu domas no ikdienas pienākumiem un saspringtajām attiecībām ar tuviniekiem. Jācenšas atturēties no spontānas rīcības emociju iespaidā vai dusmu uzplūdumā. SPA procedūras vai īsta lauku pirts nedēļas nogalē ar labu masāžu noslēgumā būtu īsti laikā.

Skorpions

Skorpionam labvēlīgs periods savu ieceru realizēšanai un panākumu gūšanai. Garām palaistas izdevības no jauna tik drīz vien neradīsies. Jācenšas izmantot dzīves dotās iespējas, jo pavisam drīz situācija mainīsies. Vairāk jāuzturas svaigā gaisā un labi vēdinātās telpās, tas uzlabos pašsajūtu un kopējo noskaņojumu. Piemērots laiks vaļaspriekiem un kopīgām izklaidēm ar draugiem un domubiedriem. Nelietot alkoholu.

Strēlnieks

Strēlniekam būs grūti saprast, ko darīt – ķerties klāt pie jaunām lietām vai vēl nogaidīt. Šī nenoteiktība atstās iespaidu arī uz kopīgo pašsajūtu un noskaņojumu. Šajā periodā jāļauj visam ritēt savu gaitu. Jācenšas samazināt darba slodzi, jo būs jūtams enerģijas apsīkums, tāpēc ikdienas pienākumi prasīs vairāk laika, nekā ierasts. Atpūtas brīžos var noskatīties kādu interesantu raidījumu, mīļu fi lmu vai palasīt grāmatu.

Mežāzis

Mežāzim labvēlīgi apstākļi, lai realizētu savas ieceres. Ja laikus tiks viss saplānots un veikti sagatavošanās darbi, rezultāts sniegs gan prieku, gan jaunas iespējas tālākai attīstībai. Jābūt uzmanīgiem un piesardzīgiem, darbojoties ar elektroprecēm un vadot transporta līdzekli, jo pastāv iespēja traumēt sevi un citus. Brīvajā laikā vēlams tikties ar draugiem un domubiedriem vai doties nelielā ceļojumā nedēļas nogalē.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīru pārņems rosīšanās gars un vēlme sarīkot kārtīgu ballīti. Pirms ko uzsākt, viss pārdomāti jāsaplāno un jāizvērtē. Neskatoties uz Ūdensvīra optimismu, tiešie darba pienākumi prasīs gan koncentrēšanos, gan iekļaušanos noteiktajos termiņos. Lai neradītu pats sev problēmas, pirms ko sāk darīt, jācenšas noskaidrot arī citu viedokli. Pārdomāti jāplāno izdevumi.

Zivis

Zivīm ir labvēlīgi apstākļi situācijas uzlabošanai gan darbā, gan mājās un personīgajā dzīvē. Ieteicams aktīvi rīkoties un izmantot dzīves piedāvātās iespējas. Ieklausieties sirdsbalsī un intuīcijā. Izvairieties no slinkuma un vēlmes savus pienākumus uzkraut uz citu pleciem. Nav ieteicams doties ceļojumā un kārtot juridiskus dokumentus. Jābūt uzmanīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem.

LA.lv