×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.4°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
30. novembris, 2016
Drukāt

Izbeidz tiesvedību KNAB pieteikumā par Strīķes atlaišanu no darba

LETALETA

Juta Strīķe

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa šodien izbeidza tiesvedību Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) pieteikumā par darba tiesisko attiecību izbeigšanu ar bijušo KNAB amatpersonu Jutu Strīķi.

Kā aģentūrai LETA paskaidroja Strīķes advokāte Ilona Jirgena, pats birojs atsauca savu prasību.

Kā iepriekš informēja KNAB preses sekretāre Laura Dūša, ar Rīgas apgabaltiesas pagājušā gada 24.aprīļa lēmumu ticis atcelts Vidzemes priekšpilsētas tiesas tiesneses lēmums par atteikumu pieņemt KNAB prasības pieteikumu pret Strīķi par darba tiesisko attiecību izbeigšanu.

Atkārtoti izskatot jautājumu par minētā prasības pieteikuma pieņemšanu, Vidzemes priekšpilsētas tiesas tiesnese KNAB prasības pieteikumu pieņēma un ierosināja civillietu.

KNAB līdzšinējais priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks šovasar nolēma atbrīvot no amata Strīķi. Viņš bija parakstījis rīkojumu par disciplinārsoda piemērošanu Strīķei un kā disciplinārsodu noteicis atbrīvošanu no amata.

Šo lēmumu Strīķe ir pārsūdzējusi tiesā.

Savukārt oktobra beigās stājās spēkā spriedums, ar kuru tika atcelts disciplinārsods pazemināt amatā Strīķi, un saskaņā ar šo spriedumu viņai par labu piedzīti vairāk nekā 13 000 eiro.

J.Streļčenoka pilnvaras amatā beidzās 18.novembrī. Konkursam uz KNAB vadītāja amatu viņš nepārvarēja atlasi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+