Kultūra
Māksla

Izstādei “Prado 12 raksturi” jau 12 000 apmeklētāju 16

Publicitātes foto

Izstādi “Prado 12 raksturi” divās nedēļās apmeklējuši vairāk nekā 12 000 apmeklētāju, šodien LA.lv uzzināja muzejā “Rīgas Birža”.

“Par izstādi “Prado 12 raksturi” ir vērojama ļoti liela apmeklētāju interese. Izstādei tiek piedāvāta plaša pavadošo pasākumu programma kā lieliem tā maziem apmeklētājiem – nodarbības skolas un pirmsskolas vecuma bērniem, ģimenēm, darbnīcas un lekcijas pieaugušajiem kā arī muzikāla programma. Tāpat izstādi iespējams iepazīt, izmantojot elektronisko planšeti, ko apmeklētājiem piedāvājam saņemt uz apmeklējuma laiku izstādes informācijas centrā,” stāsta muzeja pārstāve Ieva Andžāne.

Muzeja speciālisti novērojuši, ka apmeklētājus ļoti interesē izstādi pavadošie sarīkojumi, īpaši lekciju cikls “12 piektdienas vakara personības”. “Cikla laikā divpadsmit piektdienu vakaros mēs nesteidzīgi ļausimies spāņu, franču un holandiešu kultūru valdzinājumam, katru tikšanos veltot konkrētam izstādē aplūkojamam mākslas darbam un valstij, kuru tas pārstāv. Tuvākais cikla pasākums būs Nīderlandes Karalistes vēstnieka Latvijā, Viņa Ekselences Pītera Jana Langenberga stāsts par Orānijas karaļnamu un Antonisa fan Deika gleznu “Amālija Zolmsa-Braunfelsa” 21. aprīļa vakarā,” pauda Andžāne.

Biļetes uz ciklu iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā Mākslas muzeja Rīgas Birža kasē un šobrīd uz tuvākajiem pasākumiem tās pieejamas jau ļoti ierobežotā skaitā. Ļoti aktīvi izstādi apmeklē arī skolas un pirmsskolas vecuma grupas.

Saistītie raksti
LA.lv