Mobilā versija
Brīdinājums +1.8°C
Johanna, Hanna, Jana
Piektdiena, 15. decembris, 2017
3. novembris, 2014
Drukāt

Friziermeistares ieteikumi, kā labāk mājās krāsot matus

1. Apskatot kosmētikas veikalos matu krāsu

1no3
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Pirmais solis

Vajadzētu sākt ar matu patiesā stāvokļa novērtēšanu. Gradāciju skalā tie var būt no veselīgi mirdzošiem līdz sausiem, trausliem, bojātiem vai ļoti bojātiem. Matu struktūra var būt gan smalka, gan rupja, tie var būt plāni un biezi, kā arī mazliet sirmi un ļoti sirmi. Neveiksmīgas ķīmiskas procedūras, piemēram, ķīmiskie ilgviļņi, ļoti bieža krāsošana, kā arī mehāniskās darbības – pārāk agresīva ķemmēšana vai berzēšana – var ietekmēt, pat bojāt matus. – Nākamais solis ir matu patiesajam stāvoklim, vajadzībām un vēlmēm izvēlēties atbilstošu matu krāsu. Varbūt gribas tikai viegli pietonēt matus vai aizkrāsot sirmās saknes, bet varbūt kardināli mainīt izskatu. Ja sieviete gatava būtiskām pārmaiņām, jāizvērtē, cik ilgi ar izvēlēto matu toni gribēsies sadzīvot un vai vispār var atļauties šo toni, – brīdina Inese Alšāne.

Iemesli, kāpēc atturēties no matu krāsošanas, var būt dažādi, piemēram, veselības stāvoklis (alerģija, ādas saslimšanas utt.), darbs iestādē ar noteiktiem uzvedības noteikumiem, personīgais stils, dzīvesveids. Kaut vai – ko par to teiks vīrs, māte, draudzene un vēl vesels pulks padomdevēju, kuri noteikti zinās, ko vajag labāk.

Izraugoties matu krāsu, svarīgi vispirms izlasīt, kādam nolūkam domāts produkts: krāsošanai, tonēšanai, balināšanai. Noteikti jāpievērš uzmanība brīdinājuma zīmei – parasti tā ir kā izsaukuma zīme trijstūrī – uz iepakojuma, kas informē, ka produkts satur kādus iespējamos alerģiju izraisošus komponentus, kā arī norādi, kādu tipu matiem krāsa paredzēta. Ja ir ap 70% sirmu matu, tos diez vai aizkrāsosiet ar vieglu tonējošu krāsu.

Krāsas toni, kāds redzams uz iepakojuma, var iegūt, ja pareizi nosaka matu esošo toni un stāvokli.

  1. Apskatot kosmētikas veikalos matu krāsu
  2. Ar un bez amonjaka J
  3. Sirmie un blondie mati

Pievienot komentāru

Smagnējs misiņš saspēlē ar trauslu stiklu. Mēbeles, kas sajūsmina un liek domātDabas vienkāršo formu atveidojums smagnējā misiņā un trauslā stiklā piesaista portugāļu mēbeļu dizaina “Bessa” jaunākajā piedāvājumā.
IESKATIES. Ķeram Ziemassvētku noskaņas PrāgāVietne “europeanbestdestinations.com” Prāgu šī gada Eiropas Ziemassvētku tirdziņu “topā” ir ierindojusi 12. vietā.
Draugiem Facebook Twitter Google+