Mobilā versija
+2.0°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
10. janvāris, 2015
Drukāt

Janvāra beigās “Latvijas Dzelzceļš” izsolīs ap 8000 tonnu melno metāllūžņu

Foto-LETAFoto-LETA

Rīga, 10.janv., LETA. Šī gada janvāra beigās “Latvijas Dzelzceļš” plāno izsolīt ap 8000 tonnu melno metāllūžņu, liecina uzņēmuma paziņojums oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Izsolē plānots pārdot dažāda garuma lietotas dzelzceļa sliedes, kas nepārsniedz 12,5 metru garumu, pārmiju daļas, sliežu stiprinājumus, dzelzceļa vagonu lēninātājus, ritošā sastāva mezglus un detaļas.

Izsoles sākumcena ir 215 eiro par tonnu.

Pretendenti izsoles noteikumus var saņemt uzņēmumā “Latvijas Dzelzceļš” Rīgā, Gogoļa ielā 3, 367.kabinetā, uzrādot pārskaitījuma dokumentu par dalības maksas 205,7 eiro iemaksāšanu uzņēmuma “Latvijas Dzelzceļš” norēķinu kontā.
Maksājums jāveic uzņēmuma norēķinu kontā: LV58NDEA0000080249645 “Nordea Bank AB”, Latvijas filiāles kods: “NDEALV2X”, ar norādi – VAS “Latvijas Dzelzceļš” “Melno metāllūžņu pārdošanas atklātā izsole”.

Izsole notiks 2015.gada 30.janvārī plkst.10 Rīgā, Gogoļa ielā 3, 243.telpā.

Kā ziņots, “Latvijas Dzelzceļa” peļņa 2013.gadā ir bijusi ievērojami lielāka nekā citus gadus – 79,8 miljoni eiro, taču lielākā daļa – 62,18 miljoni eiro – ir gūta no kravu vagona parka pārvērtēšanas un nodošanas meitassabiedrībai SIA “LDz Cargo”, kas ir vienreizējs darījums un nav saistīts ar naudas plūsmu.

Tikmēr apgrozījums sasniedzis 218 miljonus eiro, kas ir par 5,5% mazāk nekā gadu iepriekš, jo, samazinoties kravu pārvadājumiem, samazinājās ieņēmumi par infrastruktūras jaudas pārdošanu. Koncerna konsolidētie ieņēmumi pērn bija 439 miljoni eiro, kas ir par 7,6% mazāk nekā gadu iepriekš, un arī tas ir skaidrojams ar samazinājumu kravu pārvadājumu apjomā.

 

Pievienot komentāru

Cūku mēris neārstējams, bizness atjaunojams (4)Cilvēciskais faktors spēj pārvarēt ikvienu biodrošības barjeru
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (18)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+