Mobilā versija
Brīdinājums -2.4°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
10. janvāris, 2015
Drukāt

Janvāra beigās “Latvijas Dzelzceļš” izsolīs ap 8000 tonnu melno metāllūžņu

Foto-LETAFoto-LETA

Rīga, 10.janv., LETA. Šī gada janvāra beigās “Latvijas Dzelzceļš” plāno izsolīt ap 8000 tonnu melno metāllūžņu, liecina uzņēmuma paziņojums oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Izsolē plānots pārdot dažāda garuma lietotas dzelzceļa sliedes, kas nepārsniedz 12,5 metru garumu, pārmiju daļas, sliežu stiprinājumus, dzelzceļa vagonu lēninātājus, ritošā sastāva mezglus un detaļas.

Izsoles sākumcena ir 215 eiro par tonnu.

Pretendenti izsoles noteikumus var saņemt uzņēmumā “Latvijas Dzelzceļš” Rīgā, Gogoļa ielā 3, 367.kabinetā, uzrādot pārskaitījuma dokumentu par dalības maksas 205,7 eiro iemaksāšanu uzņēmuma “Latvijas Dzelzceļš” norēķinu kontā.
Maksājums jāveic uzņēmuma norēķinu kontā: LV58NDEA0000080249645 “Nordea Bank AB”, Latvijas filiāles kods: “NDEALV2X”, ar norādi – VAS “Latvijas Dzelzceļš” “Melno metāllūžņu pārdošanas atklātā izsole”.

Izsole notiks 2015.gada 30.janvārī plkst.10 Rīgā, Gogoļa ielā 3, 243.telpā.

Kā ziņots, “Latvijas Dzelzceļa” peļņa 2013.gadā ir bijusi ievērojami lielāka nekā citus gadus – 79,8 miljoni eiro, taču lielākā daļa – 62,18 miljoni eiro – ir gūta no kravu vagona parka pārvērtēšanas un nodošanas meitassabiedrībai SIA “LDz Cargo”, kas ir vienreizējs darījums un nav saistīts ar naudas plūsmu.

Tikmēr apgrozījums sasniedzis 218 miljonus eiro, kas ir par 5,5% mazāk nekā gadu iepriekš, jo, samazinoties kravu pārvadājumiem, samazinājās ieņēmumi par infrastruktūras jaudas pārdošanu. Koncerna konsolidētie ieņēmumi pērn bija 439 miljoni eiro, kas ir par 7,6% mazāk nekā gadu iepriekš, un arī tas ir skaidrojams ar samazinājumu kravu pārvadājumu apjomā.

 

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+