Horoskopi un mistika
Horoskopi

Jaunas iespējas mācīties! Horoskops 1.septembrim0

Dienas noskaņa

Tiem, kas vēlas iegūt izglītību vai sākt profesionālas apmācības kursus, ieteicams nepalaist garām lielisko izdevību: tu ne tikai spīdoši apgūsi jaunas zināšanas, bet arī ļoti ātri spēsi izmantot tās praksē, kas savukārt palīdzēs bruģēt ceļu uz panākumiem. Ļoti laba diena daudziem, kas strādā izglītības jomā. Pacenties atlikt kaut ko nebaltai dienai un esi ļoti uzmanīgs finanšu jautājumos.

Auns

Labvēlīga diena sadarbībai, partnerības darbībai. Jauni lietišķie partneri nākotnē kļūs par tuviem draugiem un palīgiem līdz gada beigām. Nemēģini cīnīties ar problēmām vienatnē. Ar partneru palīdzību tu spēsi atrisināt vissarežģītākās problēmas, kādas var rasties nākamo mēnešu nelabvēlīgos periodos.

Vērsis

Šodien veiksme literārajā laukā gaida daudzus Vērša zīmes pārstāvjus. Tiem, kas vēlas iegūt izglītību vai sākt profesionālas apmācības kursus, iesakām nepalaist garām lielisko izdevību: tu ne tikai spīdoši apgūsi jaunas zināšanas, bet arī ļoti ātri spēsi izmantot tās praksē, kas savukārt palīdzēs bruģēt ceļu uz panākumiem.

Dvīņi

Mēneša sākumā gatavojies nopietnai sarunai ar priekšniecību. Līdz tam laikam tu stingri apņemsies nomainīt darbu. Grūti prognozēt, cik smaga būs “šķiršanās trauma”. Jebkurā gadījumā parūpējies, lai citi tev neko nevarētu pārmest. Šodien pabeidz visus darbus līdz galam.

Vēzis

Tevi gaida visnotaļ sarežģīts periods. Var saasināties attiecības mājās un darbā, iespējami ar finansiāli zaudējumi nelabvēlīgu apstākļu, kā arī savas muļķības dēļ. Jebkurā gadījumā pacenties atlikt kaut ko nebaltai dienai un esi ļoti uzmanīgs finanšu jautājumos. Un visiem spēkiem izvairies no jebkādām avantūrām, īpaši tām, kas attiecas uz likumu pārkāpumiem: šajā ziņā iespējamas ļoti nopietnas nepatikšanas.

Lauva

Ļoti laba diena visiem Lauvām, kas strādā izglītības jomā. Šodien visnotaļ produktīvas būs sarunas ar ārvalstu biznesa partneriem. Ceļojumi un braucieni solās paiet paaugstināta komforta apstākļos. Nepalaid garām perspektīvus piedāvājumus turpināt izglītošanos prestižā mācību iestādē vai iziet stažēšanos ārzemēs.

Jaunava

Iestājas atjaunotnes periods, mācību sākums. Iegūtās zināšanas ļaus tev nākotnē atrast labu darbu un tādējādi uzlabot materiālo stāvokli, bet mīļotā un mīlošā cilvēka parādīšanās padarīs tavu dzīvi laimīgu. Neatsakies šodien no iespējas vismaz kaut kā padarīt savu dzīvi labāku. Vari pieņemt svarīgus lēmumus personiskajā jomā.

Svari

Viena no raksturīgām šīs dienas tendencēm ir disciplīna. Priekšniecība, iespējams, pievērsīs pastiprinātu uzmanību tavam darbam. Diena ir labvēlīga, lai sāktu ilgtermiņa projektus. Pacenties būt maksimāli izpildīgs un akurāts, veicot pašus nenozīmīgākos uzdevumus. Izrādi uzmanību kolēģiem, ieklausies viņu padomos un neatsakies no piedāvātās palīdzības.

Skorpions

Visa mēneša laikā Skorpiona enerģētiskais potenciāls būs diezgan augsts un slimības ies viņam ar līkumu. Tomēr ir lietderīgi veikt profilaktiskus un atveseļošanās pasākumus. Īstais laiks, lai pievērstu uzmanību savai figūrai – nopērc abonementu uz baseinu vai trenažieru zāli.

Strēlnieks

Iestājas salīdzinoši mierīgs periods, kad daudzi šajā zīmē dzimušie beidzot piedzīvos karjeras kāpumu, pilnā mērā izrādīs savu radošo potenciālu, kā arī izveidos jaunus sakarus. Šodien tev jābūt ļoti uzmanīgam ar naudu – nevajag pārāk riskēt, iesaistīties avantūrās un izcelties uz apkārtējo fona, it īpaši dienas otrajā pusē.

Mežāzis

Daudziem Mežāžiem sāksies jauns dzīves posms – parādīsies iespējas izglītības iegūšanai. Zvaigznes rāda, ka šodien šīs zodiaka zīmes pārstāvji saņems pagodinājumu un iegūs slavu. Vari pārliecinoši rīkoties ar savu un savu padoto un aizbilstamo laiku.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien daudzi Ūdensvīri izcelsies ar zinātkāri un spēju viegli uztvert informāciju, kā arī pastāvīgu vajadzību pēc saskarsmes. Viņiem paplašināsies interešu loks. Nav izslēgts, ka Ūdensvīri sāks mācīties uzreiz vairākās mācību iestādēs vai vairākos kursos. Šodien vari gaidīt finansiālu atbalstu no saviem tuviniekiem.

Zivis

Sākas apmācību, informācijas saņemšanas, braucienu un radošā darba periods, būs iespēja doties uz ārzemēm. Zivīm nāksies būt uzmanības centrā. Tas attiecas ne tikai uz pazīstamiem cilvēkiem. Pacenties labvēlīgi ietekmēt apkārtējo dzīvi, darot visu, ko vari. Tava personība attīstās pateicoties tam, ka tu izjūti vajadzību sadarboties ar cilvēkiem uz savstarpējas cieņas pamata.

LA.lv