×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
17. septembris, 2015
Drukāt

Jelgavas tiesa attaisno LRA deputātu Liepiņu lietā par nepatiesu ziņu sniegšanu

Foto - LETAFoto - LETA

Dainis Liepiņš

Jelgavas tiesa ceturtdien, krimināllietā par nepatiesu ziņu sniegšanu pilnībā attaisnoja 12.Saeimas deputātu Daini Liepiņu (Latvijas Reģionu apvienība), aģentūrai BNS pastāstīja tiesas pārstāve Sanita Grinšpone.

Liepiņam bija celta apsūdzība par sešiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Jau vēstīts, ka iepriekš apsūdzības uzturētājs krimināllietā pret Liepiņu, mainīja Liepiņam celto apsūdzību uz vieglāku. Apsūdzība Liepiņam samazināta par vienu noziedzīgu epizodi. Prokurors izslēdza no apsūdzības epizodi saistībā ar 2009.gada ienākumu neuzrādīšanu Rīgas brīvostas pārvaldē, kā arī darījumu par nekustamā īpašuma pārdošanu Ozolniekos.

Pilns tiesas spriedums lietā būs pieejams 2.oktobrī, piebilda tiesas pārstāve.

Aģentūra BNS iepriekš vēstīja, ka Liepiņam celta apsūdzība septiņos noziedzīgos nodarījumos par to, ka viņš norādījis nepatiesas ziņas likumā noteiktajā ienākumu, īpašuma, darījumu un cita mantiska rakstura deklarācijā. Saskaņā ar apsūdzību minētie noziedzīgie nodarījumi izdarīti laika posmā no 2010.gada 1.aprīļa līdz 2012.gada 28.jūnijam.

Kriminālprocess Jelgavas tiesā saņemts 2013.gada 1.jūlijā. Savukārt 2014.gada februārī ir uzsākta tiesas izmeklēšana.

Saskaņā ar Krimināllikumu par nepatiesu ziņu norādīšanu amatpersonas deklarācijā, ja nepatiesas ziņas norādītas par mantu vai citiem ienākumiem lielā apmērā, soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu daru, vai ar naudas sodu.

Liepiņam pieder 50% no automobiļu apkopes un remonta uzņēmuma “Intransserviss”, savukārt Viktorijai Ļubļinskai un Pāvelam Kozlovam – katram 25 procenti, liecina pieejamā informācija datubāzē “Lursoft”.

“Intransserviss” pamatkapitāls ir 464,8 tūkstoši eiro, liecina “Lursoft” informācija.

2014.gadā “Intransserviss” strādājis ar 1,766 miljonu eiro apgrozījumu un 12,2 tūkstošu eiro zaudējumiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+