iihf.com

Juniori pret baltkrieviem atspēlē trīs vārtu deficītu 0

Latvijas U-20 hokeja izlase Polijas pilsētā Sanokā notiekošā pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas turnīra noslēdzošajā mačā sestdien sīvā cīņā ar rezultātu 4:3 (1:3, 1:0, 2:0) pieveica Baltkrievijas vienaudžus.

FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 20
Krievija konfiscē itāļiem rūpnīcas. Itālijas atbildes gājiens ir filigrāns 32
VIDEO. “Gudrīši!” Aivars Lembergs ar vienkāršu piemēru nodemonstrē, kā sankcijas ietekmējušas Krieviju

Cīņas 12.minūtē Latvijas izlase jau bija nokļuvusi iedzinējos ar 0:3, tomēr turpinājumā divus vārtus guva Jānis Jaks, vienreiz precīzs bija Ņikita Jevpalovs un Latvija panāca izlīdzinājumu. Savukārt uzvara tika izrauta pamatlaika priekšpēdējā minūtē, kad vēlreiz atzīmējās Jaks.

Kā vēstīts, jau pirms šī mača zināms, ka dalību augstākajā divīzijā sev garantējusi Dānijas izlase.

Latvijas izlase pirmajos trijos mačos savos vārtos neielaida nevienu ripu, kad ar 5:0 apspēlēja mājiniekus poļus, ar 10:0 sagrāva Slovēniju un ar 3:0 uzvarēja Austriju, bet izšķirošajā mačā ceturtdien ar 1:4 piekāpās Dānijas vienaudžiem.

Tikmēr Baltkrievija sākotnēji ar 7:3 uzvarēja Slovēniju, vēlāk ar 4:1 pārspēja Austriju, kā arī ar 4:5 piekāpās Dānijai un ar 5:1 uzveica Poliju.

Līdz Dānija jau pirms pēdējās kārtas garantēja uzvaru turnīrā. Otro vietu izcīnīja Latvija, par vienu punktu apsteidzot Baltkrieviju.

Kā zināms, Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Kirovs Lipmans jau izteicies, ka Latvijas izlases galvenais treneris Leonīds Tambijevs nesaglabās savu amatu.