Sports
Futbols

Jūrmalas “Spartaks” Eirokausu kampaņu varētu turpināt Belgradā vai Marijampolē0

foto: Facebook

Ja Latvijas čempionei futbolā Jūrmalas “Spartaks” UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra otrajā kārtā izdosies pārspēt Sanmarīno labāko vienību Montedžardīno “La Fiorita”, tai nākamajā kārtā var sanākt atkārtoti tikties ar Serbijas klubu Belgradas “Crvena zvezda”.

Pirmdien norisinājās UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas trešās kārtas izloze. “Spartaks” un “La Fiorita” pāra uzvarētāji tiksies ar “Crvena zvezda” vai Lietuvas klubu Marijampoles “Sūduva”, kas savstarpēju dueli aizvadīs UEFA Čempionu līgas atlases otrajā kārtā. Zaudētāja līdz ar to nonāks Eiropas līgā.

Zīmīgi, ka “Spartaks” ar “Crvena zvezda” spēlēja jau Čempionu līgas kvalifikācijas pirmajā kārtā, divu maču summā piedzīvojot cienīgu zaudējumu ar 0:2.

Jūrmalnieki ar “La Fiorita” aizvadīs cīņas šonedēļ un nākamnedēļ, kamēr trešā kārta būs 9. un 16.augustā.

Saistītie raksti

Pirmdien savus iespējamos pretiniekus Eiropas līgas atlases otrajā kārtā uzzinās arī “Ventspils”. Tiesa, otrajā kārtā ventspilniekiem pretī stāsies krietni nopietnāks pretinieks – Bordo “Girondins” no Francijas, tāpēc Kurzemes kluba izredzes pārvarēt šo barjeru tiek vērtētas pieticīgi.

Iepriekš Eiropas līgas kvalifikācijas pirmo kārtu nepārvarēja Latvijas klubi “Riga” un “Liepāja’.

LA.lv