×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
22. augusts, 2016
Drukāt

Kā izveidot gudru un modernu manikīru pēc fenšui principiem

1. Arī pirkstiem - saistība ar Visumu

1no3
Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Ķīniešu zinātne un māksla fenšui māca, kā sasniegt harmoniju dažādās dzīves jomās caur priekšmetiem, kas ir mums apkārt. Ja tev patīk fenšui, tu noteikti priecāsies dzirdēt, ka tā principus izmanto pat manikīrā. Pateicoties tam, tu ne tikai pilnveidosi savu dzīvi, bet būsi arī moderna.

Daudzas skaistā dzimuma pārstāves jau ir paspējušas izmēģināt neparastu tendenci, kad visus nagus krāso vienā krāsā, bet labās rokas vidējo pirkstu un zeltnesi pārklāj ar citas nokrāsas laku. Ko gan tas varētu nozīmēt? Oriģināla stilistu ideja? Nepavisam ne tā! Tas viss ir fenšui.

Saskaņā ar šo seno zinātni, katrai cilvēka ķermeņa daļai, tostarp pirkstiem ir saistība ar Visumu un planētām. Kāpēc dažādās krāsās jālako tieši labās rokas nagi? Tāpēc, ka labā roka “atdod”, bet – ja tic fenšui, pasaulē viss notiek pēc principa – “vairāk atdosi, vairāk saņemsi”.

Saskaņā ar fenšui vidējā pirksta patrons ir planēta Saturns, kas gādā par panākumiem biznesā, radošumā un finansēs. Savukārt zeltnesis ir atbildīgs par romantiskajām un mīlas attiecībām, bet tā patrons ir Saule.

  1. Arī pirkstiem - saistība ar Visumu
  2. Manikīrs pēc fenšui
  3. Krāsu simbolika

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+