×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
5. janvāris, 2017
Drukāt

Kā tikt pāri krāpšanai nešķiroties. Tikai viens noslēpums (8)

paris-krapsana-sansol

Dažkārt ir ļoti grūti atturēt sevi no domas par kādu citu cilvēku, kurš nav ne tavs draugs, ne vīrs – un tā notiek diezgan bieži.

Ja cilvēki ir precējušies gadiem ilgi, viņiem ir laimīga ģimene, bērni, tam būtu jābūt tam, kas definē nesalaužamas saites, vai ne? Bet ne vienmēr tā ir.

Dažkārt attiecībās notiek tādas lietas, kas liek domāt nepiedienīgas domas par kādu citu cilvēku. Iespējams, ka tas ir noticis vienreiz, varbūt vairākas reizes – un tu vienkārši nespēj nejusties vainīga par šādām domām.

Iespējams, ka tu jūties tā, it kā tavs vīrs vai draugs savas attieksmes dēļ būtu “iegrūdis” tevi cita vīrieša rokās. Un, lai nu kā viss nebūtu bijis, šādam notikumam ir iespējams tikt pāri – bet tas ir jādara kopā.

Attiecību eksperte Ērika Gūdstona dalās savās zināšanās par to, kā palikt uzticīgai savam vīrietim, lai apslāpētu vēlmi nodoties mīlas izpriecām ar citiem vīriešiem.

Viņa iesaka sākt ar paskatīšanos atpakaļ uz to, kas īsti pagātnē ir nogājis greizi, un turpināt ceļu uz priekšu – kopā. Ne vienmēr ir vienkārši “uzrakt” pagātni, tomēr tas nodrošinās to, ka jūsu starpā nebūs nekādu noslēpumu – tādā veidā būs iespējams “salabot” laulību vai attiecības.

Ja tava otra pusīte tiešām izdarīja ko tādu, kas bija licis tev meklēt mierinājumu cita vīrieša rokās, ir svarīgi sākt ar atklātību. Būšana tiešai par visu no paša sākuma palīdzēs saglābt jūsu attiecības.

Tāpat, lai arī cik dīvaini varbūt tas nešķistu, iespējams, ir vērts pierakstīties pāru terapijai. Tas abiem būs ļoti noderīgi – tas palīdzēs tiešām atrisināt problēmas, nevis nolikt tās malā, cerot, ka tās atrisināsies pašas no sevis.

Svarīgi ir būt atklātiem vienam pret otru pat tad, ja ir sajūta, ka šī atklātība otru sāpinās – vismaz pastāvēs lielāka iespējamība nonākt pie īstās problēmas saknes. Kad attiecības būs tīras no meliem, gan tu, gan viņš jutīsieties labāk un varēsiet ieņemt jaunu starta pozīciju.

Avots: yourtango.com

 

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Uz šķiršanās takas. Atbildēt

    Vislabāk ir dzīvot vienam,neviens nečakarē prātu!

  2. Ha ha ha. Lielākas muļķības grūti uzrakstīt.
    Recepte laulības šķiršanai tā ir un nekas cits. Dieva dēļ neņemiet neviens par pilnu rubli šo savārstījumu.

  3. Vecim.Bet kā ar sts slimībām,aidu un hepatītu?

  4. Mani vienmēr uzjautrinājis apzīmējums “krāpšana” šajās lietās. Varētu domāt, ka kāds savai likumīgajai otrajai pusei ir izkāpis naudu, mantu vai taml. Taču parasti runa ir tik vien kā seksu ārpus laulības. Un kāda no tā nelaime, ja tas ir tikai sekss, bet ģimene netiek apdraudēta?! Vai par to vispār ir vērts uztraukties? Tas taču saprotams, ka gadiem ilgā laulībā intīmajā dzīvē iestājas rutīna, un gribas asākas izjūtas. Un tās lietas taču nenodilst un nenolietojas – pietiks arī laulenim (ei) 😀 Kādreiz pazinu vienu sievieti, kuras vīram bieži mēdza “paslīdēt kāja”. Viņa par to it nemaz neutraucās – “labvēļiem” atbildēja – galvenais, lai manām vajadzībām pietiktu. Ja kas paliek pāri, lai tiek arī citām,..vai man žēl?! Manuprāt, ļoti veselīga attieksme. 😀 Ne jau gluži uzreiz pēc laulības (it sevišķi, ja tā noslēgta aiz mīlestības), bet pēc gadiem 5 – 10 piedzīvojumi ārpus ģimenes nāk tikai par labu gan veselībai, gan dzīves priekam un garšai! Vajag izgaršot jaunību – tā ir īsa! Pēc tam jau sākas “”dadzīvošana”. 😀

Draugiem Facebook Twitter Google+