Kultūra
Teātris un kino

Kā vitāli nodzīvot dzīvi? Valmieras Drāmas teātris ar “Rudenīgo blūzu” dodas tūrē0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – LETA/Sintija Zandersone

Ar izrādi kultūras namā “Lielvārde” šodien, 11.aprīlī, Valmieras Drāmas teātris uzsāks traģikomēdijas “Rudenīgais blūzs” tūri pa Latviju, aģentūru LETA informēja teātra pārstāve Zane Ceriņa.

Rīt, 12.aprīlī, būs izrāde Krustpils kultūras namā, bet parīt, 13.aprīlī, – Līvānu kultūras namā. 14.aprīlī Valmieras Drāmas teātris viesosies Daugavpils teātrī, bet pati tūre noslēgsies 15.aprīlī Aizkraukles kultūras namā.

Luga vēsta par trīs cienījamām atraitnēm, kuras izveido tādu kā klubiņu savu aizgājušo vīru piemiņai, taču ierasto kārtību stipri sagroza kāds vīrietis, arī atraitnis…

“Jauki, ja cilvēkam ir humors un pašironija saulainā laikā. Daudz grūtāk to ir nepazaudēt arī tumšajās dienās un drūmajos brīžos, tam vajag dūšu,” saka režisors Varis Brasla.

Saistītie raksti

“Lai arī lugas autoram piemīt Vudija Alena rakstības vieglums un holivudiskums, pats darbs skar ikviena cilvēka slēptāko – kā sadzīvot ar vientulību, nekļūstot nīgram un noliedzošam. Izrāde meklēs arī atbildes uz jautājumiem, kā vitāli nodzīvot dzīvi, neupurējot sevi bijušajam un nenododot pagātni un jaunību, kas ir skaista. Bet vai skaistumam ir gadu cenzs?”

Izrāde, pateicoties skatītāju atsaucībai un lieliskajām atsauksmēm, ir nospēlēta jau vairāk kā 50 reižu un to noskatījušies vairāk kā 8000 skatītāju.

LA.lv