Mobilā versija
-0.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 23. oktobris, 2017
12. decembris, 2016
Drukāt

Kāds ir katras zodiaka zīmes “koda” vārds? Īss un precīzs raksturojums! (1)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Auns – “labākais”

Kas būtu, ja mēģinātu katras zodiaka zīmes raksturojumu ietilpināt vienā vārdā? Tas var būt iemīļots vārds, bez kura neiztiek neviens cilvēka izteikums, vai arī galvenā rakstura iezīme. Astrologi apgalvo, ka ikvienai horoskopa zīmei ir savs “koda” vārds, kurš atspoguļo visu cilvēka būtību.

Auni mīl sacensties un uzvarēt. Frāze “Galvenais ir nevis uzvara, bet piedalīšanās” izved viņus no pacietības. Viņiem ir svarīgi būt augstāk, gudrākiem, stiprākiem, bagātākiem un skaistākiem – vienā vārdā sakot, labākajam no visiem. Katru reizi, kas viņi iziet sabiedrībā, viņi to noteikti uzsver – “Šis ir labākais restorāns pilsētā!, “Šī ir labākā pica, pamēģiniet”, “Man ir labākais puisis/labākā meitene!” Tagad jūs zināt, kā iepriecināt pazīstamu Aunu – vienkārši biežāk viņam atgādiniet, ka viņš ir vislabākais.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vēzis, plebeis,, vai lubraks.

TESTS. Izvēlies tīkamāko naudas zīmi un uzzini, kāds bizness tev veiktos! (1)Tavai uzmanībai tiek piedāvāts vienkāršs un ļoti interesants tests. Starp naudas zīmēm jāizvēlas viena, balstoties tikai savās iekšējās sajūtās.
Draugiem Facebook Twitter Google+