×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
16. oktobris, 2014
Drukāt

Kaimiņš par narkotiku glabāšanu nosacīti atbrīvots no kriminālatbildības; sodāmība jau dzēsta (6)

Foto-LETAFoto-LETA

Artuss Kaimiņš.

Saeimā ievēlētais aktieris Arturs Kaimiņš (LRA) pirms diviem gadiem par narkotiku glabāšanu nosacīti atbrīvots no kriminālatbildības, un viņam sodāmība jau ir dzēsta.

Prokuratūras preses sekretāre Aiga Eiduka paskaidroja, ka vīrietis bija apsūdzēts par narkotiku iegādāšanos un glabāšanu bez realizācijas nolūka. Krimināllikums par šādu noziegumu paredz brīvības atņemšanu līdz trim gadiem vai piespiedu darbu, vai naudas sodu.

2012.gada jūlijā prokuratūrā pieņemts lēmums par kriminālprocesa izbeigšanu, personu nosacīti atbrīvojot no kriminālatbildības. Personai tika noteikts pusgadu ilgs pārbaudes laiks, un lēmums par kriminālprocesa izbeigšanu stājās spēkā pagājušā gada 13.janvārī. Pēc pārbaudes laika izturēšanas sodāmība tika dzēsta, norādīja Eiduka.

Likums paredz, ka nosacīta atbrīvošana pieļaujama tikai tad, ja prokurors, ņemot vērā izdarītā noziedzīgā nodarījuma raksturu un radīto kaitējumu, personu raksturojošos datus un citus lietas apstākļus, iegūst pārliecību, ka apsūdzētais turpmāk neizdarīs noziedzīgus nodarījumus, un ja apsūdzētais tam piekrīt.

Tāpat šāda rīcība pieļaujama tikai tad, ja personu apsūdzēta par kriminālpārkāpumu vai mazāk smagu noziegumu, persona agrāk nav sodīta par tīšu noziegumu.

TV3 Ziņas nesen vēstīja, ka Kaimiņš pirms diviem gadiem pieķerts, smēķējot marihuānu. Kaimiņš norādījis, ka ar to lepoties nevarot, un nožēlo izdarīto. Pie aktiera tika atrasti 4,9 grami narkotiku.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Kaimiņam (skat.virsrakstu) sodāmība jau sen dzēsta!

  2. … Bus otrs godigakais politikis Bezabrene aiz Andrejeva … atzinas un nozeloja … bet cena bus augsta, ja nodos jaunas paaudzes uzticibu … !!!

    … Visi jauniesi cer, ka Kaimins vinus nevils un cinisies talak pret valsts uzmetejiem, izzadzejiem un latviesu tiesibu uzurpetajiem no arienes … !

  3. Marihuānu jau arī tikai nosacīti var pieskaitīt tādām narkotikām kā opijs,kokaīns,heroīns,metamfetamīns un vēl drausmīgākām!

  4. Cik ilgi vēl jenoti mals šo marihuānas tēmu? Sodāmība taču ir dzēsta!!!

  5. Kas par narkotikām? ja marihuāna, tad neskaitās…

  6. Varbūt ņemot vērā viņa uzvedību būtu viņš pēc kārtējiem izlēcieniem atkal jāpārbauda?

Draugiem Facebook Twitter Google+