Latvijā
Politika

Kaimiņš: ziņa par deputāta mandāta nolikšanu ir nepatiesa14


Foto –  LETA
Foto – LETA
Foto LETA

“Paziņojums sociālajā tīklā “Facebook” par deputāta mandāta nolikšanu ir nepatiess. Es to nerakstīju un mandātu nolikt netaisos. Es pat varētu palikt Saeimā tas pēdējais deputāts, kurš izslēgs gaismu,” šodien īpaši sasauktā preses konferencē paziņoja Artuss Kaimiņš.

Jau vēstīts, ka vakar Kaimiņa “Facebook” profilā parādījās paziņojums par Saeimas deputāta mandāta nolikšanu. “Redzot pašvaldību vēlēšanu rezultātus, es oficiāli paziņoju, ka nolieku Saeimas deputāta mandātu. Veiksmi Latvija. Es mēģināju no sirds. Patiešām. Jūs izvēlējāties. Tad, lai tā arī ir un nav, ko čīkstēt,” rakstīts deputāta profilā.

Par to, ka viņa “Facebook” kontā ir parādījies šāds ieraksts, deputāts uzzinājis pēc astoņiem vakarā no žurnālistiem. Piekļuvi sociālo tīklu kontiem viņš atguvis tikai šodien. Kaimiņš arī noliedza, ka šo ierakstu veicis pats, atrodoties apreibinošo vielu ietekmē, vai arī uzmanības pievēršanas nolūkā. Tomēr pagaidām viņš nav vērsies policijā, jo Latvijas drošības dienestiem šādu noziegumu izmeklēšana neesot stiprā puse. Kaimiņš arī atzīmēja, ka partijas “KPV.LV” mājas lapa, kura atrodas uz servera ārzemēs regulāri saskaras ar uzbrukumiem un mēģinājumiem to uzlauzt.

Komentējot aizvadīto velēšanu rezultātus, Kaimiņš uzsvēra, ka ir lepns par to, ka partijas deputātu skaits pašvaldībās ir desmitkāršojies. Vēlēšanās “KPV.LV” iekļuva 7 no 15 pašvaldībām, kurās startēja, kopumā iegūstot 9 deputātu vietas.

Saistītie raksti
LA.lv