×
Mobilā versija
+5°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
9. augusts, 2012
Drukāt

“Kokmuižas muzikanti” svin 30. jubileju

kokmuizas_muzikanti_62

10. augustā Kocēnu estrādē notiks grupas “Kokmuižas muzikanti” 30 gadu darbības jubilejai veltīta zaļumballe, kurā kopā ar jubilāriem muzicēs arī grupas “Apvedceļš”, “Kantoris 04” un “Zeļļi”.

 

“Kokmuižas muzikanti” dibināti 1982. gadā Kocēnos, kur nospēlēta pirmā balle, un arī grupas nosaukuma izvēle ir likumsakarīga – Kocēni jeb savulaik Kokmuiža. Grupu dibināja Jānis Olmanis, kurš kopš grupas pirmsākumiem bija taustiņinstrumentālists. Viņa aktīvās muzikanta gaitas beidzās 2006. gada 1. janvārī – J. Olmanis pašlaik ir Kocēnu novada domes priekšsēdētājs.

30 gadu darbības laikā grupas sastāvs ir vairākkārt mainījies. Jau 26 gadus nemainīgi vokālists ir Ainārs Brengulis, nesen “Kokmuižas muzikantiem” pievienojās arī bijušie grupas “Apvedceļš” dalībnieki – ģitārists Juris Paleps un bundzinieks Andis Mincis, tāpat grupas sastāvā ir arī bijušais “Līvu” taustiņinstrumentālists Guntars Mucenieks un ilggadējais “Kokmuižas muzikantu” basģitārists Normunds Sāns. Savukārt mūzika un repertuārs bija, ir un būs tautā pārbaudītas un populāras dziesmas no valša līdz rokenrolam, kas skan arī grupas darbības laikā izdotajos divos albumos “Noreibsim dejā” un “Nāc manā dziesmā”.

Kā stāsta grupas ilggadējais līderis Ainārs Brengulis, jubilejas reizē kopā ar “Kokmuižas muzikantiem” uz skatuves kāps arī J. Olmanis, lai pasākuma apmeklētājiem par prieku nospēlētu kādu no klausītāju iemīļotajām dziesmām. Vakara gaitā uz skatuves nākošo muzikantu skaits gan neesot īsti prognozējams, jo ciemos būšot ne tikai iepriekš uzskaitītie muzikanti.

Uzziņa

Laiks – 22.00

Vieta – Kocēnu estrāde

Ieeja – Ls 2,50

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+