Mobilā versija
-2.2°C
Baiba, Barbara, Barba
Sestdiena, 3. decembris, 2016
9. februāris, 2016
Drukāt

Kontrolieris viedtālruņiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Radīts pārnēsājams mobilo ierīču spēļu kontrolieris “Gamevice”, kas speciāli domāts “iPhone 6S” un “iPhone 6S Plus” viedtālruņiem, taču atbalstīs arī citu ražotāja tālruņus.

Telefons jāieliek vien kontrolierī, un jūsu “iPhone” spēles varēs spēlēt gandrīz kā ar “PlayStation” ierīci. Tālruni var arī uzlādēt, nenoņemot “Gamevice”, arī austiņas joprojām var iespraust tālrunī bez problēmām. Tomēr šī spēļmantiņa maksā apmēram 90 eiro, un ar to nevar navigēt ārpus spēļu pasaules. Turklāt ne visām mobilajām spēlēm jaunais kontrolieris būs ērts.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+