Mobilā versija
+16.7°C
Malvīne, Malvis
Otrdiena, 27. jūnijs, 2017
25. jūnijs, 2015
Drukāt

Krievijas tūrisma reklāmā laikrakstā “New York Times” izmantota Rundāles pils fotogrāfija (1)

Foto - Inese Vaidere, FacebookFoto - Inese Vaidere, Facebook

Krievijas tūrisma reklāmā laikrakstā “NewYork Times” izmantota Rundāles pils fotogrāfija, liecina Eiropas Parlamenta (EP) deputātes Ineses Vaideres (V) paziņojums vietnē “Facebook”.

Pie paziņojuma publicētās bildes ar virsrakstu “Krievijas tūrisma tēla problēmas”, Vaidere ironiskā vārdu spēlē raksta, ka “Krievijai noteikti ir problēmas ar tūrisma tēlu, ja tai jāizmanto Rundāles pils attēls apmaksātā reklāmā laikrakstā “New York Times”.”

Vaideres publicēto attēlu un ierakstu iespējams apskatīt šeit: “https://www.facebook.com/inese.vaidere.9/photos/a.781984135225683.1073741832.779811265442970/833690440055052/?type=1&theater”.

Taču Krievijas portāla “Russia behind the headlines” (“Krievija aiz ziņu virsrakstiem”), ar kura atbalstu ir publicēta Krievijas reklāma, redaktors Vsevolods Pulja pie Vaideres ieraksta vietnē “Facebook” publicējis atvainošanos, atzīstot, ka, izvēloties šo bildi, ir notikusi kļūda.

Pulja arī atzīmē, ka interneta portāla “Krievija aiz ziņu virsrakstiem” nolūks, publicējot reklāmu laikrakstā “New York Times”, nav bijis aizvainot lasītājus.

Portāla “Krievija aiz ziņu virsrakstiem” darbību finansē laikraksts “Rossiskaja gazeta”, liecina publiski pieejamā informācija.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. rediķis nav nopūdelējis – ЛССР еще не сгнила !

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+