×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
13. februāris, 2017
Drukāt

Krievijas zonas “gadžeti”: droni, kaķi un arbaleta bultas lido pāri cietuma mūriem (2)

droni1

Nelegālu sūtījumu uz Krievijas ieslodzījuma vietām mazāk nekļūst, drīzāk otrādi, konstatējis resurss “Life.ru”, piebilstot, ka saskaņā ar Federālā Sodu izpildes dienesta informāciju tikai degvīnu vien konfiscē 300 litru apjomā gadā.

“Brālība” aktīvi stutē “sēdošos” kolēģus ar naudu, narkotikām, alkoholu un citām aizliegtām lietām. Turklāt kontrabandisti pastāvīgi pilnveido metodes, kā nemanītiem paveikt uzdevumu: tie ir gan tradicionāli izmantotie dzīvnieki (kaķi), gan tehniski jauninājumi, tostarp droni.

Piemēram, Krievijas kolonijā Nr. 5 apsardzes darbinieka rutinētās sardzes stundas iztraucēja dīvaina zumēšana. Vīrietis satrūkās un sāka uzmanīgi vērot nakti. Drīz vien garām sardzes tornim palidoja drons, virzoties uz saimniecības ēkām.

Sargs sacēla trauksmi un izsauca atbalsta grupu. Inspektoriem izdevās notriekt “robežpārkāpēju” kolonijas ēdnīcas rajonā. Kad aparātiņš nokrita zemē, viss kļuva skaidrs: drona “krava” bija vairāki mobilie tālruņi un to lādētāji.

Tādi stāsti Krievijas kolonijās ir visai ikdienišķi, bet, kā atzīst Sodu izpildes dienestā, dronus gan ieslodzīto atbalsta komandas sākušas izmantot pavisam nesen.

Jauniešu aizraušanos – dronus – ieslodzīto draugi piemērojuši savām “pasta” vajadzībām. Pa gaisu ieslodzījuma vietās galvenokārt cenšas ievest narkotikas un telefonus.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kas mums daļas gar krievijas cietumiem, ko, LA?

  2. Mani milakie ir tadi telefoni, jo man nepatik jutigie telefoni.

Draugiem Facebook Twitter Google+