Mobilā versija
+17.7°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
25. marts, 2017
Drukāt

Krieviņš nesaka, kur strādās (1)

Mārtiņš Krieviņš. Foto - LETAMārtiņš Krieviņš. Foto - LETA

Bijušais Valsts kancelejas direktors Mārtiņš Krieviņš joprojām nekomentē savus turpmākos darbības plānus.

Krieviņš aģentūrai LETA norādīja, ka nekādus komentārus nesniegs, tajā skaitā par iespēju ieņemt Saeimas ģenerālsekretāra amatu.

Krieviņu šim amatam pirms vairākām nedēļām uzrunāja Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK).
No 21.marta Krieviņš vairs nepilda Valsts kancelejas direktora pienākumus. Līdz jaunā Valsts kancelejas vadītāja iecelšanai šos pienākumus pildīs Valsts kancelejas direktora vietniece, Juridiskā departamenta vadītāja Inese Gailīte.

Laikrakstam “Diena” Krieviņš piekritis, ka abiem ar premjeru viņiem esot atšķirīgs vadības stils, tomēr viņš joprojām atteicies sīkāk izskaidrot savu aiziešanu no amata.

Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) Latvijas Radio darba attiecību pārtraukšanu ar Valsts kancelejas vadītāju Krieviņu skaidroja ar atšķirīgu pieeju darbam un to, ka neesot sakritušas viņa un Krieviņa “darba metodes”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ko Kučinskim nozīmē komandas darbs? Tā ir bezatbildība? Man tas asociējas ar valdības koalīcijas partiju pārstāvju (kasieru) un Parex bankas pircēja pilnvarotas personas kolektīvu braucienu uz Gruziju, lai vienotos par visiem izdevīgu finanšu darījumu.

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (9)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+