Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kritisks laiks daudziem! Dienas horoskopi 17.februārim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Šodien zvaigznes sola īstu pārbaudījumu laiku – sākot no dienas pirmajām stundām līdz pat vēlīnajām, kritisks laiks ļoti daudziem no mums. Strīdi, negaidīti sarežģījumi ar veselību, traumu iespēja, intrigas, pieaugs arī avāriju risks. Vai tas nozīmē, ka visu dienu jāsēž mājās un ne ar vienu nav jākomunicē? Nebūt nē! Tas, ko tu nedrīksti darīt – iesaistīties avantūrās, uzņemties nepārdomātu risku un rīkoties neracionāli. Lēmumus apdomā ar vēsu saprātu, analizējot savu rīcību. Centies laiku pavadīt vienatnē, un nodarboties ar tām lietām, kas tevi emocionāli uzlādē.

Auns

Iespējams, šodien tu dzirdēsi daudz labus vārdus savā adresātā, kas, bez šaubām, būs ļoti patīkami. Nav izslēgts, ka sievietes – Auni mācēs izcelties sabiedrībā un pievērst sev patīkamu uzmanību. Vīrieši – Auni atradīs lielisku veidu, kā papildināt savu finansiālo labklājību.

Vērsis

Vairāk uzmanības velti saviem tuviniekiem. Nekautrējies izrādīt mīlestību un cieņu tiem cilvēkiem, kas atrodas tev blakus. Ja šodien gadīsies nokļūt kādā konfliktsituācijā, vaino pats sevi – tava nespēja redzēt kādu citu patiesību pie tā arī novedīs.

Dvīņi

Zvaigznes šodien iesaka būt uzmanīgiem: tev vajadzēs pieņemt svarīgus lēmumus. Iespējami konflikti un strīdi, lai tas nenotiktu, iemācies kontrolēt savas emocijas.

Vēzis

Sarežģīts periods. Neatrisinātas problēmas attiecībās var prasīt tev daudz pacietības, emociju un izturības. Zvaigznes neiesaka eksperimentēt – rīkojies tikai pēc pārbaudītām metodēm. Iespējams, ka pasliktināsies veselības stāvoklis.

Lauva

Iespējams tieši šodien tevi sasniegs kādas neatrisinātas vai atliktas problēmas, kuru risināšanai, galu galā, tev būs jāpatērē daudz spēka un finanses. Šodien nebūs labvēlīga diena arī partnerattiecībām – konflikti var rasties pat visstabilākajiem pāriem. Šodien ieteicams izvairīties no jebkāda veida strīdiem un domstarpībām. Pieļautās kļūdas var būt ļoti grūti izlabot.

Jaunava

Kritiska diena. Enerģiskais potenciāls atrodas savā augstākajā punktā, taču nelabvēlīgā vide traucēs gan saskarsmē ar citiem cilvēkiem, gan rīcībai. Strīdi ar partneri un abpusēja apvainošanās var novest pie nopietnas attiecību krīzes. Nav izslēgts, ka tavas emocijas pārsniegs jebkādas saprāta robežas.

Svari

Nelabvēlīga diena saskarsmei, mācībām, jaunu lietu uzsākšanai. Zvaigznes tāpat norāda uz dažādām nepatikšanās, kas saistītas ar veselību. Ja tu taisies kādā ceļojumā vai braucienā un pats atrodies pie automašīnas stūres, esi ļoti uzmanīgs uz ceļa – iespējams traumu un avāriju risks. Neignorē savu intuīciju un necenties lauzt savus morāles principus – pie laba tas nenovedīs. Bīstami lietot alkoholu!

Skorpions

Ļoti nelabvēlīga diena. Nav izslēgts, ka tieši šodien sāksies dzīves periods, kas liks pārvērtēt vērtības un cilvēkus, kas negatīvi ietekmēs tavu emocionālo un fizisko pašsajūtu. Šodien pēc iespējas centies izvairīties no jebkādiem konfliktiem, neiejaucies arī citu cilvēku strīdos.

Strēlnieks

Kritiska diena. Nestabilitāte privātajā dzīvē var kļūt par ļoti nopietnu izmaiņu iemeslu. Iespējamas negaidītas pārmaiņas dzīvē, kas saistītas ar baumām un nepatiesas informācijas izplatīšanu. Tev nepieciešams ar vēsu saprātu šodien novērtēt cilvēkus, kas ir tavā dzīvē.

Mežāzis

Gatavojies pārmaiņām privātajā dzīvē. Iespējami konflikti ar tuviniekiem. Nepatīkamas ziņas var izsist tevi no līdzsvara un ļoti ietekmēt gan tavu emocionālo, gan fizisko pašsajūtu. Pasliktināsies veselības stāvoklis un tu sajutīsi hronisku nogurumu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Arī tev nelabvēlīga diena. Šodien vairumam Ūdensvīru šķitīs, ka viss un visi ir sazvērējušies pret viņiem. Taču nevajadzētu taisīt vētru ūdens glāzē – visdrīzāk, ka daļēji pie notikušā vainīgs esi tu pats. Tas, kas tev šodien ir jādara – jāveltī laiks sev, mierīgi jāapdomā radušās problēmas un jācenšas izdomāt vislabāko risinājumu.

Zivis

Nelabvēlīgs laiks attiecību frontē. It īpaši tas attiecas uz vīriešiem – Zivīm – viss, kam tu šodien pieķersies, būs lemts neveiksmei. Pacenties vēsi izturēties pret šiem likteņa izaicinājumiem. Ieteicams izrādīt savu žēlsirdību un piedot cilvēkiem viņu kļūdas, kā arī aizmirst par aizvainojumiem.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv