Sports
Hokejs

“LA” Herningā: Brīvdiena, vakariņas, Kanāda!0

foto: AP/LETA

Tā Latvijas izlase, kas Rīgā spēlēja pret Kanādu, un tagad – tās ir divas dažādas komandas, žurnālistiem pirmdien atzina Latvijas hokeja izlases kapteinis Roberts Bukarts.

Latvijas izlase 21.15 pasaules čempionāta grupu turnīra priekšpēdējā spēlē tiksies ar zvaigžņoto Kanādu. Pēc rīta treniņa ar žurnālistiem aprunājās Bukarts: “Kanādai visi ir NHL zvaigžņu spēlētāji. Ja būsim kā ģimene, tad ir iespējas. Viņi grib spēlēt kā zvaigznes, nevis kā komanda. Jāpalīdz Kristeram Gudļevskim ieiet spēlē, cerams, ka viņš nospēlēs kā Sočos. Jāspēlē visas 60 minūtes, jau sākumā jāparāda kanādiešiem, ka pastaiga nebūs, ka esam noskaņoti cīņai par punktiem. Pārbaudes spēlē Rīgā (1:6) viņi bija tikko sanākuši kopā, tobrīd izskatījās labāki, bet mēs esam turnīra laikā progresējuši un tas ir pats svarīgākais. Tā Latvijas izlase, kas spēlēja Rīgā, un tagad – tās ir divas dažādas komandas. Vakar  mums bija pirmā brīvdiena kopš pārbaudes mačiem Slovākijā, varējām beidzot izgulēties, pavadīt laiku istabās. Vakarā bijām kopīgās vakariņās. Vai prasījās izvēdināt galvu? Nav jau daudz spēles palikušas, vasara būs klāt, tad arī varēs vēdināt.”

Latvijas izlases treneris Žaks Klutjē uzsvēra, ka šodien jāspēlē ar pilnu jaudu un nav jātaupa spēki rītdienas izškirošajai spēlei pret Dāniju. Brīvā diena esot nākusi par labu, lai atgūtu spēkus un emocijas. Klutjē izteicās, ka iespējams Dānijā vēl varēs spēlēt aizsargs Uvis Balinskis, kurš mačā pret Vāciju dabūja triecienu pa galvu un vakar Edgars Masaļskis atzina, ka turnīrs viņam, visticamākais, ir beidzies. Taču Balinskis noteikti laukumā nedosies šodien un acīmredzot tiks pieteikts Edgars Siksna.

Latvijas izlase ar piecās spēlēs iegūtiem deviņiem punktiem B grupā atrodas piektajā vietā, bet Kanāda ar desmit ir ceturtā.

 

Saistītie raksti
LA.lv