Latviešiem zaudējumi NHL spēlēs 0

Zaudējumus NHL regulārā turnīra spēlēs piedzīvojušas Zemgus Girgensona un Ronalda Ķēniņa pārstāvētās komandas.

Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā
7 produkti, kurus nedrīkst otrreiz sildīt: tie var nodarīt būtisku kaitējumu veselībai 40
Kadirovam daudz nav atlicis – viņš mirst. Čečenijas līdera nāve var ievilkt Putinu jaunā karā

Bufalo “Sabres” savās mājās ar 0:3 zaudēja Sentluisas “Blues”. Girgensons spēlēja vairāk kā 18 minūtes, trīs reizes metot pa vārtiem, pielietojot divus spēka paņēmienus un bloķējot vienu pretinieka metienu, bet viņa lietderības koeficients negatīvs -2.

“Blues” vismaz punktu guva 13. spēlē pēc kārtas, sasniedzot jaunu vienības rekordu.

Vankūveras “Canucks” savu skatītāju priekšā ar 1:5 kapitulēja Sanhosē “Sharks”, Ķēniņš spēlēja nepilnas 13 minūtes (ilgākais laiks karjerā), izdarot vienu metienu un bloķējot vienu pretinieku metienu, bet lietderības koeficients bija neitrāls.

“Canucks” noslīdējusi uz astoto vietu Rietumu konferencē, bet “Sabres” ir līgas vājākā komanda.