×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
1. februāris, 2016
Drukāt

Latvijā arestē vīrieti par Īrijā pastrādātu slepkavību

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs attēls

Latvijas policija arestējusi un nogādājusi atpakaļ Īrijā latvieti, kurš tika turēts aizdomās par slepkavību un paspēja aizbēgt uz Latviju, vēsta Īrijas latviešu ziņu portāls “Baltic Ireland”.

30 gadus vecais Andrejs Krauze apsūdzēts par tautieša Jura Bula nogalināšanu 2011.gada jūlijā. Iepriekš Īrijas policija saistībā ar šo slepkavību bija apsūdzējusi Sergeju Krauzi, piespriežot viņam desmit gadu cietumsodu.

Lai gan izmeklēšana apstiprināja, ka Sergejs Krauze nebija uzbrukuma iniciators, viņš tomēr bija sniedzis nozīmīgu palīdzību savam brālim, lai tas varētu veikt faktisko slepkavību. Viņš palīdzēja brālim Andrejam Krauzem ne tikai paveikt slepkavību, bet arī aizbēgt no valsts.

Andrejs Krauze Latvijā tika arestēts, pamatojoties uz Eiropas aresta orderi. Dublinas rajona tiesa nolēma, ka viņš paturams cietumā, bet slepkavības lietas izskatīšana tiks nozīmēta vēlāk.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka 30 gadus vecais Buls pēdējo reizi tika redzēts 2011.gada 7.jūlija vakarā pie savām mājām Glenamadijā. Vīrieša līķis 23.jūlijā tika atrasts mežā aptuveni desmit kilometru attālumā no Glenamadijas pilsētas.

Aizdomās par Bula slepkavību policija 2011.gada 25.jūlijā aizturēja Sergeju Krauzi. Tiesas prāvas laikā 2013.gada jūlijā Sergejs Krauze atzina savu vainu slepkavībā bez iepriekšēja nodoma. Viņa brālis Andrejs Krauze, kurš tika uzskatīts par galveno vainīgo šajā noziegumā, tajā laikā bēguļoja.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+