Mobilā versija
+19.5°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 22. jūlijs, 2017
15. februāris, 2016
Drukāt

Latvijā manītas arī pirmās dzērves

Foto - LETA/EPAFoto - LETA/EPA

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā novērotas atsevišķas gājputnu sugas, kas atgriezušās neierasti agri. Nedēļas nogalē manītas arī dzērves, liecina informācija portālā “Latvijasputni.lv”.

Aizvadītās nedēļas nogalē aptuveni 17 dzērves ir pamanītas Nīcas novadā un viena – Durbes novadā.

Pagājušajā nedēļā Nīcas laukos manītas arī baltpieres zosis un vairāki desmiti brūnkakļu, un arī šīm abām sugām tie ir agrākie pavasara migrantu novērojumi. Lielajam dumpim, kas manīts Ogrē, arī pagājušajā nedēļā fiksēts agrākais pavasara novērojums.

Latvijā pēdējo nedēļu laikā manītas vairākas zosu sugas, lauku baloži un ķīvītes. Šīs sugas Latvijā atgriezušās neierasti agri.

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (8)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (6)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+