Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
15. februāris, 2016
Drukāt

Latvijā manītas arī pirmās dzērves

Foto - LETA/EPAFoto - LETA/EPA

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā novērotas atsevišķas gājputnu sugas, kas atgriezušās neierasti agri. Nedēļas nogalē manītas arī dzērves, liecina informācija portālā “Latvijasputni.lv”.

Aizvadītās nedēļas nogalē aptuveni 17 dzērves ir pamanītas Nīcas novadā un viena – Durbes novadā.

Pagājušajā nedēļā Nīcas laukos manītas arī baltpieres zosis un vairāki desmiti brūnkakļu, un arī šīm abām sugām tie ir agrākie pavasara migrantu novērojumi. Lielajam dumpim, kas manīts Ogrē, arī pagājušajā nedēļā fiksēts agrākais pavasara novērojums.

Latvijā pēdējo nedēļu laikā manītas vairākas zosu sugas, lauku baloži un ķīvītes. Šīs sugas Latvijā atgriezušās neierasti agri.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+