Sports
Futbols

Latvijas Futbola federācijā atkal nozīmīgas pārmaiņas – amatu atstāj ģenerālsekretārs0


Edgars Pukinsks
Edgars Pukinsks
Foto: Edijs Pālens/LETA

Pēc savstarpējas vienošanās amatu atstās Latvijas Futbola federācijas (LFF) ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks, kurš pēc federācijā nostrādātiem 12 gadiem, no tiem gadu – ģenerālsekretāra amatā, nolēmis vairāk laika veltīt ģimenei.

“Paldies Edgaram par paveikto ģenerālsekretāra amatā. Finanšu vadība, administratīvo un organizatorisko jautājumu risināšana no LFF ģenerālsekretāra prasa ļoti daudz: gan laiku, gan zināšanas, gan lielu pašatdevi. Tādēļ izprotu vēlmi vairāk uzmanības veltīt ģimenei, it īpaši brīdī, kad Pukinsku ģimenē pasaulē nācis trešais bērniņš,” saka LFF prezidents Kaspars Gorkšs.

Latvijas futbolā šobrīd notiek lielas pārmaiņas. Lai LFF kļūtu par mūsdienīgi pārvaldītu sporta organizāciju, ir uzsākts aktīvs pārmaiņu process, tostarp ir sākta caurspīdīga finanšu un administratīvās pārvaldības modeļa ieviešana.

“Ģenerālsekretāra amatā aizvadītais gads ir bijis patiešām spraigs. Esmu priecīgs par to, ka ir izdevies īstenot vairākus veiksmīgus projektus, tostarp – ieviest jaunu finanšu vadības sistēmu. Tas ir labs sākums, lai reformētu un sakārtotu visas futbola saimniecības jomas. Taču pārmaiņas no LFF administrācijas, valdes un ģenerālsekretāra prasa 120 procentu iesaisti, tādēļ, apzinoties savas iespējas un atbildību pret iesāktajām reformām, esmu nolēmis amatu atstāt,” norāda Pukinsks.

Pukinska pēdējā darba diena ģenerālsekretāra amatā būs 2019. gada 17. jūlijs. Taču vienlaikus viņš turpinās darboties LFF Godīgas spēles un ētikas komitejā, kā arī pārstāvēt Latviju starptautiskajā līmenī UEFA Godīgas spēles un sociālās atbildības komitejā.

Saistītie raksti

Līdz 17. jūlijam atbilstoši statūtiem LFF prezidents Kaspars Gorkšs veiks kandidātu atlasi, lai piemērotāko ģenerālsekretāra amata kandidātu virzītu izvērtēšanai valdē.

Pukinsks ģenerālsekretāra pienākumus pilda kopš pērnā gada jūnija, kad nomainīja Jāni Mežecki, kurš šajā amatā bija no 1993.gada.

LA.lv
LE
LETA
Sports
“Forbes” paziņo pasaules vērtīgākos sporta klubus, TOP 50 pārstāv trīs latvieši
7 stundas
LA
LA.LV
Sports
VIDEO: Krievijas vieglatlēte goda apli veic ar pledu, nevis valsts karogu
8 stundas
LE
LETA
Sports
“TTT Rīga” Eirolīgas pamatturnīrā cīnīsies ar iepriekšējās sezonas čempioni
9 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

AD
Artis Drēziņš
Latvijā
Negribēja nogalināt draugu…Jaunietim piespriež astoņus gadus cietumā
39 minūtes
LA
LA.LV
Sports
FOTO: Sevastova Jūrmalas WTA turnīru sāk ar pārliecinošu uzvaru
40 minūtes
LL
LETA, LA.lv
Ekonomika
Reiram būs jālemj par mutisku aizrādījumu VID vadītājai Jaunzemei. Ministrija skaidro iemeslus
5 stundas
LE
LETA/LA.LV
Latvijā
VIDEO. Latvijā pirmo reizi nosēdušies ASV iznīcinātāji “F-35” 1
1 stunda
LE
LETA/LA.LV
Pasaulē
Pēc atteikšanās no cūkgaļas diviem bērnudārziem Vācijā vajadzīga policijas aizsardzība
4 stundas