Latvijas futbola leģionāri Eiropas līgā bez uzvarām 0

Latvijas futbolistu Māra Verpakovska un Denisa Ivanova pārstāvētā Azerbaidžānas vienība “Baku” Eiropas līgas kvalifikācijas pirmās kārtas pirmajā mačā savā laukumā cīnījās neizšķirti 0:0 ar Slovēnijas komandu “Mura”.

7 produkti, kurus nedrīkst otrreiz sildīt: tie var nodarīt būtisku kaitējumu veselībai
Gudri jau kopš dzimšanas: 5 zodiaka zīmju pārstāvji, kuri var lepoties ar attīstītu intelektu
Dārzs
FOTO. Cik šogad maksā stādi, un kas ir piedāvājumā? Reportāža no Siguldas Stādu parādes

Ivanovs spēlēja visas 90 minūtes, bet Verpakovskis tika nomainīts spēles 69. minūtē.

Atbildes spēle nākamnedēļ notiks pretinieku laukumā, un nākamajā kārtā iekļūs uzvarētāji divu maču summā.

Lietuvas “Šiauliai” ar Intaru Kirhneru un Igoru Kozolovu ierindā Tallinā ar 0:1 piekāpās “Levadia”.

Savukārt, Alekseja Kuplova-Oginska, Dmitrija Medecka, Aleksandra Abramenko un Dmitrija Borisova pārstāvētā Narvas “Trans” cieta sagrāvi ar 0:5 pret Azerbaidžānas klubu Baku “Inter”, zaudējot reālas izredzes iekļūt nākamajā kārtā.

Medeckis, Abramenko un Kuplovs-Oginskis nospēlēja visas 90 minūtes, bet Borisovs laukumā uz maiņu devās 64.minūtē.