Mobilā versija
+0.5°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
30. septembris, 2014
Drukāt

Lielākais no “Transit” saimes (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

"Ford" kravenieku saime. Lielākais no tās – "Transit" – kļuvis ietilpīgāks un ekonomiskāks.

“Ford” pakāpeniski turpina atjaunot savu vieglā komerctransporta modeļu klāstu. Jau zināmajiem “Transit Connect” un “Transit Custom” šogad klāt nākuši “Transit Courier” un vienkārši “Tran­sit”. Abi jaunpienācēji ir arī “Latvijas Gada auto 2015” pretendentu vidū.

“Transit” bez papildu nosaukuma ir leģendārā kravas furgona jaunākā versija. Lai neapjuktu jaunajā “Ford” vieglo kravenieku klāstā, šeit vietā neliels papildu skaidrojums. Agrāk “Ford” Eiropas nodaļai bija tikai divi komercauto modeļi – “Transit” un “Transit Connect”, bet tagad “Ford” vieglo kravenieku modeļu līnija sadalīta četrās smalkākās daļās. Turpmāk pats mazākais būs “Transit Courier”, tālāk pēc izmēra seko “Transit Connect”, tad “Transit Custom” un visbeidzot pats lielākais modelis ir vienkārši “Transit”.

“Transit” lielā kravas furgona parādīšanās ir viens no nozīmīgākajiem soļiem “Ford” komercautomobiļu Eiropas modeļu atjaunināšanas programmā. Pirmais tās ietvaros startēja “Transit Custom”, kas tūdaļ arī izpelnījās uzmanību, iegūstot “Eiropas Gada furgons 2013” titulu. Tam pagājušā gada nogalē sekoja “Transit Connect”, kurš turpināja tradīciju un saņēma titulu “Eiropas Gada furgons 2014”. Vienkārši “Transit”, bez papildu nosaukumiem modeļa apzīmējumā, ir lielākais “Ford” komercauto modelis ar pilno masu līdz 4,7 tonnām.

Kā jau mūsdienās pieņemts, inženieri sevišķi lielu vērību veltījuši degvielas ekonomijas un ekoloģiskuma rādītājiem. Tā videi draudzīgajā “ECOnetic” versijā jaunais furgons patērē par 6% mazāk degvielas nekā līdzšinējais “ECOnetic” modelis. Līdzīgi kā mazākais brālis “Transit Custom”, arī “Transit” aprīkots ar 2,2 litru “Duratorq TDCi” dīzeļdzinēju vairākās jaudas versijās – 100, 125, 135 un 155 ZS. Visi šie motori jau bāzes komplektācijā aprīkoti ar “start-stop” un “Acceleration Control” elektroniskajām sistēmām. “Transit” var iegādāties ar priekšējo, aizmugurējo vai visu riteņu piedziņu.

Pircēji var izvēlēties kravas furgonu ar trīs dažādiem garumiem un standarta vai paaugstināto jumtu. Salīdzinājumā ar priekšgājēju “Transit” kravas nodalījuma ietilpība palielināta par 10% un apjomīgākajā versijā sasniedz 15,1 m3, kas ļauj pārvadāt trīs eiropaliktņus. Furgonam ir 1300 mm platas kravas telpas sānu durvis, kas ir viens no labākajiem rādītājiem klasē.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. bet virsbuve ir loti slikta jo pec 5 gadiem paradas russe un korozija

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (1)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (3)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+