×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
4. februāris, 2016
Drukāt

Liepājā atklās “atslēgu koku” jaunlaulātajiem; aicina ieteikt nosaukumus (4)

Ilustrācija - www.liepajniekiem.lvIlustrācija - www.liepajniekiem.lv

Visu mīlētāju svētkos jeb Valentīndienā, 14. februārī, pulksten 12.00 Jaunajā ostmalā pie Tramvaja tilta tiks atklāts jauns vides objekts, kurā jaunlaulātie pāri turpmāk varēs atstāt savas kāzu slēdzenes kā simbolu mūžīgai mīlestībai, vēsta portāls “www.liepajniekiem.lv“.

Ņemot vērā, ka objektam vēl nav piešķirts nosaukums, Liepājas pašvaldība aicina iedzīvotājus ieteikt savus priekšlikumus un ierosinājumus, portālu informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību daļas praktikante Ilze Kurpniece.

Objekta nosaukums vēl nav ticis apstiprināts, tāpēc Liepājas pašvaldība un tā mākslinieks Kristaps Štobis aicina visus Liepājas pilsētas iedzīvotājus izteikt savus variantus līdz 10. februārim.
Savas idejas iedzīvotāji var sniegt, aizpildot anketu elektroniski šeit.

Savukārt sociālo tīklu lietotāji var sekot Liepājas pilsētas sociālajos kontos facebook.com/liepajalv un twitter.com/liepajalv izteiktajiem aicinājumiem ieteikt savus variantus.

Vides objekta nosaukums tiks paziņots atklāšanas pasākumā 14.februārī Jaunajā ostmalā.

Ilustrācija - www.liepajniekiem.lvIlustrācija - www.liepajniekiem.lv

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. tas nosaukums varētu būt(vērtējot pēc izskata bildē) pautiņi un nokāries p..puks.

  2. Jaunlaulātiem patīk tradīcijas un ceremonijas , ļoti labi , ka piulsēta par to padomā . Lai ir vairāk mīļu un īpašu vietu skaistiem brīžiem !

  3. Nu īsti krievu gaumē.

  4. Tā vietā, lai jaunā ģimene apņemtos izaudzināt trīs bērnus neatkarīgi no prettautiskās valdības rebēm, piedāvā turpināt bezjēdzīgu izrādīšanos, vides piesārņošanu un resursu nelietderīgu izplakarēšanu.

Draugiem Facebook Twitter Google+