Mobilā versija
+1.7°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
21. oktobris, 2015
Drukāt

Liepājā viesosies Vācijas teātris ar izrādi “Revidents”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

25. Baltijas tūres ietvaros Vācijas teātra trupa “Dittchenbühne” 22. oktobrī plkst. 18 Liepājā uzstāsies ar izrādi “Revidents”, LA.lv pavēstīja Liepājas vācu-latviešu tikšanās centra priekšsēdētāja Taisija Hristolubova.

Izrāde būs skatāma Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē, pēc tās ninteresenti aicināti uz tikšanos ar aktieriem un sarunu par teātra izrādi.

“Dittchenbühne” dibināta 1982. gadā kā amatierteātris ar mērķi saglabāt austrumprūšu kultūru un veicināt kultūras sadarbību starp Vācijas austrumu kaimiņvalstu izraidītajiem un viņu pēctečiem. Šobrīd teātris ir kļuvis par sabiedriskā labuma biedrību. Biedrība bez sabiedrības finansiālā atbalsta, ar pašu spēkiem, ir uzcēlusi teātri Elmshornā ar 135 skatītāju vietām.

25 gadu jubilejas turnejā laikā no 19. līdz 30. oktobrim Elmhornes teātris uzstāsies Pilā, Gdyniā, Kaļiņingradā, Liepājā, Tallinā, Sanktpēterburgā, Pleskavā, Šauļos, Klaipēdā, Olštinā un Elblagā.

Ieeja bez maksas.

Pievienot komentāru

"Sēnītei" un Liepājas teātrim piešķirs kultūras pieminekļa statusuKafejnīcas "Sēnīte" ēka un Liepājas teātris iekļauti valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā, liecina oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" publicētie paziņojumi.
Draugiem Facebook Twitter Google+