“Liepājas metalurgs” ielaiž trīs vārtus mazākumā un zaudē Ļidā 0

Latvijas čempionvienība hokejā “Liepājas metalurgs” Baltkrievijas atklātā čempionāta (BAČ) otrā posma spēlē otrdien ar rezultātu 2:4 (0:2, 1:0, 1:2) izbraukumā piekāpās “Ļida” komandai.

7 produkti, kurus nedrīkst otrreiz sildīt: tie var nodarīt būtisku kaitējumu veselībai
Gudri jau kopš dzimšanas: 5 zodiaka zīmju pārstāvji, kuri var lepoties ar attīstītu intelektu
Dārzs
FOTO. Cik šogad maksā stādi, un kas ir piedāvājumā? Reportāža no Siguldas Stādu parādes

Pēc pirmajā trešdaļā zaudētiem diviem vārtiem, līdz trešās trešdaļas vidum Artūrs Kuzmenkovs un Artūrs Mickēvičs spēja liepājniekiem panākt izlīdzinājumu 2:2. Tomēr pēdējās piecās minūtēs mājinieki guva vēl divus vārtus vairākumā un pielika spēlei punktu.

Sacensību pamatturnīrā aizvadītajās četrās savstarpējās spēlēs abas komandas uzvaras un zaudējumus dalīja uz pusēm.

BAČ kopvērtējumā “Liepājas metalurgs” ar 73 punktiem 44 spēlēs joprojām atrodas stabilā piektajā vietā, bet “Ļida” ar 60 punktiem ir pozīciju zemāk.

Čempionāts tiek aizvadīts trīs posmos. Pirmajā visas 11 komandas savā starpā izspēlēja četrus apļus, bet otrajā vienības tiks sadalītas divās grupās. A grupā iedalītas komandas, kuras pēc pirmā posma ieņēma 1.-6.vietu, bet B grupā sacenšas komandas no 7. līdz 11.vietai. Otrajā posmā komandas grupās izspēlēs vēl divus apļus.

Savukārt izslēgšanas spēļu turnīram kvalificēsies visas A grupas komandas un divas labākās B grupas komandas.

BALTKRIEVIJAS ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS

“Lida” – “Liepājas metalurgs” 4:2 (2:0, 0:1, 2:1). 1:0 Kirpičenoks (Mjastovskis, 18:15), 2:0 Zaharenko (Lastoveckis, Ņikuļins, 19:59, vair.), 2:1 Kuzmenkovs (Siksna, 15:14, vair.), 2:2 Mickevičs (Siksna, Kuzmenkovs, 49:18), 3:2 Zaharenko (Ņikuļins, Kuveko, 54:59, vair.), 4:2 Kuveko 9Zaharenko, Ņikuļins, 57:28, vair.).