×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
10. septembris, 2012
Drukāt

Liepnieks un Jēkabsons pamet darbu Abdulmuslimova holdingā

Foto- LETAFoto- LETA

Kompānijas SIA “AB Holding” padomes priekšsēdētāja amatu atstājis polittehnologs Jurģis Liepnieks, bet padomes locekļa amatu – ekspolitiķis Ēriks Jēkabsons, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja uzņēmuma prezidents Bislans Abdulmuslimovs.

“Uzņēmums ir nolēmis pakāpeniski atteikties no līdzdalības uzņēmumos, kuru darbība nav saistīta ar holdinga pamatbiznesu – pārtikas ražošanu un pārstrādi. Šajās nozarēs esam sevi pierādījuši kā stabili spēlētāji un nākotnē visus spēkus un uzmanību vēlamies koncentrēt tikai šajā virzienā,” norādīja Abdulmuslimovs.

Savukārt Liepnieks “Nozare.lv” uzsvēra, ka ir atlaists no darba padomē “saskaņā ar savstarpēju vienošanos”.

“Abdulmuslimovs nolēmis pievērsties tikai pārtikas biznesam, līdz ar to vairs nevēlas turpināt līdzdalību SIA “Freedomlab”, kas savukārt ir portāla “puaro.lv” īpašnieks un operators,” sacīja Liepnieks.

Viņš atzina, ka turpmāk nodarbosies tikai ar izdevējdarbību, kā arī galvenā redaktora statusā turpinās darbu minētajā portālā.

“AB Holding” pārtikas ražošanas un pārstrādes uzņēmumi eksportē zivju un gaļas produkciju uz 37 valstīm un 2011.gadā sasnieguši apgrozījumu vairāk nekā 50 miljonu latu apmērā.

Adulmuslimova dibinātais “AB Holding” apvieno tādus uzņēmumus kā “Rēzeknes gaļas kombināts”, “Daugavpils gaļas kombināts”, “Karavela”, “Ventspils zivju konservu kombināts” u.c. Savukārt kopā ar uzņēmēju Vasiliju Meļņiku viņam pieder SIA “Baltijas marka”.

Uzņēmuma padomē darbojas arī “Rēzeknes gaļas kombināta” līdzīpašnieks Guntis Piteronoks un zivjrūpnieks Andris Bite. Vienīgais “AB Holding” valdes loceklis ir Abdulmuslimovs.

Pašam Abdulmuslimovam, pēc “Lursoft” datiem, “AB Holding” pieder tikai 0,1% kapitāldaļu, savukārt pa 5,55% kapitāldaļu pieder 18 uzņēmumiem, no kuriem daži ir labāk zināmi, bet daži – plašākai sabiedrībai pilnīgi nepazīstami. Tie ir – AS “Ventspils zivju konservu kombināts”, SIA “Freedomlab”, SIA “GoAdventure”, SIA “Vērdiņš pluss”, SIA “RGK Security”, SIA “A.R. BCC”, SIA “AZ-Inter”, SIA “Baltic Metal Company”, SIA “Bars Security Inkasso”, SIA “Baltic Wood Company”, SIA “Daugavieši”, SIA “Daugavpils gaļas kombināts”, SIA “Karavela”, SIA “Latbord”, SIA “Pildne”, SIA “RGK būve”, SIA “Skonto FC” un SIA “Rēzeknes gaļas kombināts”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+