×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
26. maijs, 2016
Drukāt

Lietā par vīrieša slepkavību un riepu caurduršanu prokurors prasa 18 gadu cietumsodu (1)

stock.xchngstock.xchng

Ilustratīvs foto

Par vīrieša slepkavību un automašīnas riepu caurduršanu prokurors apsūdzētajam ceturtdien prasīja piespriest ieslodzījumu uz 18 gadiem un probācijas uzraudzību uz diviem gadiem, aģentūra BNS uzzināja Valkas rajona tiesā.

Prokurors prasa par apsūdzību vīrieša slepkavībā piespriest brīvības atņemšanu uz 17 gadiem, bet par divu automašīnu riepu caurduršanu, astoņus mēnešus ieslodzījumā par katru.

Valkas rajona tiesa spriedumu paziņos piektdien plkst.10.

Saskaņā ar tām apsūdzētais daļēji atzina vainu, norādot, ka ir sadūris otru vīrieti, taču tas noticis aizstāvoties.

Pērnā gada decembra sākumā Vidzemes tiesas apgabala prokuratūras prokurors tiesai nodeva krimināllietu par personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu un mantas bojāšanu. Apsūdzība liecina, ka vīrietis atriebības dēļ 2015.gada maijā alkohola reibumā ar nazi sadūris kādas automašīnas riepas. Noskaidrots, ka viņš sadūris piecas riepas divām automašīnām, jo tumsā nav varējis noteikt, kam automašīnas pieder.

Pēc tam viņš aicināja noskaidrot attiecības ar personu, kuras automašīnai viņš bija sabojājis riepas. Pie kādas daudzdzīvokļu mājas kautiņa laikā vīrietis viņu ar nazi nogalinājis, izdarot vismaz 20 dūrienus. Līķis tika novietots pie atkrituma konteineriem.

Vīrietis ir apsūdzēts par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu jeb slepkavību, par ko var sodīt ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz 20 gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem, kā arī par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, par ko var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nevajadzēja visus 20?!

Draugiem Facebook Twitter Google+