×
Mobilā versija
Brīdinājums +11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
26. novembris, 2014
Drukāt

Lūkass: Putins kļuvis par bīstamu pokera spēlmani (1)

Foto - Valdis IlzēnsFoto - Valdis Ilzēns

Līdz šim piesardzīgais Krievijas prezidents Vladimirs Putins ir kļuvis par neapdomīgu un bīstamu pokera spēlmani, sarunā ar Igaunijas nacionālo televīziju ETV otrdien norādīja “Economist” apskatnieks un Austrumeiropas eksperts Edvards Lūkass.

Lai gan Rietumi zina, kā viņu neitralizēt, tie atsākās to darīt, vienlaikus atzina Lūkass.

“Liela daļa Eiropas vēl joprojām guļ,” viņš norādīja. Krievija izmanto plašu draudu spektru, ar kuriem Rietumi līdz šim nav saskārušies.
“Krievija nav izcila tajā, ko dara. Viņi pieļauj kļūdas, vai tā būtu spiegošana vai ekonomiskās sankcijas, vai kas cits. Tomēr tāpēc, ka pretestība no Rietumiem ir tik vāja, viņi paliek nesodīti,” piebilda eksperts.

Komentējot vēso Putina sagaidīšanu G20 samitā, Lūkass norādīja: “Mani satrauc viņa publiskā pazemošana, jo tas var viņu mudināt atbildēt ar ko neapdomīgu, un mums jāņem vērā, ka Putins aizvien biežāk rīkojas neapdomīgi. Kādreiz viņš bija diezgan piesardzīgs un spēlēja šahu, tomēr tagad man liekas, ka viņš ir diezgan neapdomīgs un spēlē pokeru un pašreizējos apstākļos kļuvis ļoti bīstams.”

“Man liekas, ka Rietumi visumā zina, kas tiem jādara – jāatrod Rietumos viņa netīrā nauda un cilvēki, kas Rietumos palīdzējuši viņam to atmazgāt. Taču šobrīd mums nav vēlmes to darīt, un viņš to redz un uzskata par vājuma pazīmi,” uzsvēra Lūkass.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. idiots kas izgāž savu žulti, un noklsē pamatpatiesibas sava PR celšanai. ja putinu nomainis teiksim žirinovska tipa cilvēks tad gan mums gan rietumiem maz neliksies. atceramies ka krievija ir kodollielvalsts. iespejamie varianti-tās tiek liktas liet;a, vai sabrūkot krievijai mazākās valstīs arsenāls izklīst pa visu pasauli, un tad droši ka kāds to izmantos. te nu vienreiz tiešām ir ļaunums, bet mazākais no iespejamajiem, tik to nez kāpec piemirst jo lamāt ir tik viegli, populāri un reitingi ceļas jo pretim stāv bezdomu ļautiņi kas piebalso sit uz pleca….

Draugiem Facebook Twitter Google+