Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
8. jūlijs, 2016
Drukāt

Mamikina iesniegumu pārsūta policijai; Latvijas Radio pārmetumus noraida (1)

Foto no arhīvaFoto no arhīva

Ģenerālprokuratūra Eiropas Parlamenta deputāta Andreja Mamikina (“Saskaņā”) iesniegumu, kurā viņš aicina izvērtēt iespējamu etniskā naida kurināšanu Latvijas radio, pārsūtījusi policijai, noskaidroja portāls “la.lv”.

Mamikins lūdza sākt kriminālprocesu pret žurnālistu Aidi Tomsonu.”Brīvajā mikrofonā” Tomsona nolasīja klausītāja vēstuli, kas pēc deputāta vērtētā bija nicinoša un vērsta pret bēgļiem.

Latvijas Radio Ētikas komisija nav saskatījusi pārkāpumus Tomsona rīcībā. Radio arī uzskata, ka deputāta rīcība, sākot šādu retoriku par vairāk kā četrus mēnešus iepriekš izskanējušu klausītāja komentāra nolasīšanu ēterā ir ne tikai apzināta sabiedriskās raidorganizācijas darba apgrūtināšana, bet arī mēģinājums ietekmēt sabiedriskā medija saturu, kas nepiedien Eiropas Parlamenta deputāta statusam.

Ēterā tika nolasīta vēstule, ko raidījums saņēma e-pastā. “Viss, ko jūs stāstāt [tēma par kailgliemežiem, kas tika apspriesta agrāk raidījumā] pārnesiet uz to, kas notiek Eiropā ar bēgļiem, vai tiešam nesaskatāt asociācijas? Ātri pielāgojas, daudz ēd, nomāc vietējas sugas, lai iedzīvotos [žurnālista smiekli]. Ko darīt? Ļauties vai lietot repelentus un indes pastiprinātā daudzumā? Tikai dabas norises nepakļaujas stulbo politiķu teorijām un tikai pasakiet, ka tā tas nav!” tika pausts e-pastā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Конечно, конечно. Как симптоматично. У нас же априори разжигать национальную ненависть могут только русские журналисты на русском радио. А для вас самих это просто норма, вы так к этому привыкли, что просто перестали даже замечать это.

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+